KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Modlitwy

Modlitwy

KRYSTYNA JANDA, JOANNA WOŚ, TEATR POLONIA

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Nowa produkcja Teatru Polonia, która swą premierę miała w grudniu 2015! "Modlitwy" to wyjątkowy koncert, podczas którego Krystynie Jandzie i Joannie Woś akompaniować będzie Taras Hlushko. W programie koncertu usłyszymy wybór najpiękniejszych modlitw z tradycji i piśmiennictwa katolickiego oraz wyjętych ze światowego repertuaru muzycznego. Wieczór wypełnią m.in.: Pieśń "O władco świata" Stanisława Moniuszki, X.J.X Poniatowskiego Aria Laury z opery "Pierre de Medicis" i "Vierge Maria", "Ave Maria" oraz Modlitwa Desdemony z "Otella" Giuseppe Verdiego, "Ave Maria" M. Lorenza, Litanię "Dulcissimum convivium..." Wolfganga Amadeusza Mozarta oraz modlitwy św. Ignacego Loyoli, św. Benedykta, Edyty Stein, Alberta Wielkiego, św Bernarda, św. Tomasza z Akwinu, św. Franciszka z Asyżu, św. Pawła Apostoła, Jana Pawła II, św. Augustyna i autorów nieznanych.
Modlitwy - filmy i grafiki
Foto #1 - Modlitwy
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
2 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem od lat wielbicielką aktorstwa Pani Jandy. Tak, to prawda, była chwila pomyłki, co wybiło z rytmu Panią Jandę i nas słuchających ją. Podobała mi się prostota z jaką zostały odczytane dwie pierwsze modlitwy tak dobrze znane, że nie zastanawiamy się nad ich treścią. Wieczór miał dla mnie wymiar humanitarny."
24 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie poruszające. Odczytanie modlitw/tekstów religijnych, które znamy z kościoła, w innej scenerii pozwoliło docenić ich wartość literacką, spojrzeć na nie jak na teksty, często bardzo piękne. Brak interpretacji aktorskiej nie odebrał im autentyczności."
24 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"rozczarowanie"
24 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny pomysł, doskonałe artystki. szkoda że Pani Janda była taka zmęczona i smutna. Nie miała w sobie tej energii co zawsze. No i nie wzięła okularów i niestety kilkakrotnie się pomyliła. ogólnie miły wieczór."
24 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Bogdan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjne wydarzenie kulturalne. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno