KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Kult Akustik

Kult Akustik

Kult

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Legenda polskiego rocka po raz kolejny zaprasza swoich fanów na niezwykłą trasę, podczas której usłyszymy największe przeboje KULT w wersjach bez prądu. Pierwszy z unikatowej serii koncertów akustycznych zespołu KULT został zarejestrowany 22 września 2010 roku w warszawskim Och-Teatrze, przy współpracy z MTV Polska. Jeszcze w tym samym roku nagrania z tego niezapomnianego wydarzenia zostały wydane na wielu nośnikach, takich jak: CD, DVD, blu-ray, a także na wyjątkowych płytach winylowych "MTV Unplugged". Wydawnictwo, zawierające niepowtarzalne wersje utworów zarówno z nowszych, jak i starszych krążków grupy, osiągnęło szczyty popularności i zyskało rzadko spotykane, najwyższe wyróżnienie muzyczne - status "diamentowej płyty"! Wiele zainteresowania wzbudziła nowa, oryginalna wersja przeboju Tadeusza Woźniaka "Zegarmistrz Światła" oraz premierowy utwór "Szantowy". Po trzech latach od pierwszej trasy koncertowej, na której KULT wystąpił z tym niepowtarzalnym materiałem akustycznym, grupa po raz kolejny zabierze swoich fanów w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze Zespołu!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kazik jak zwykle klasa. Ale już te wstawki z występami gości poniżej poziomu remizy strażackiej w pipidowce dolnej. Pierwszy raz wyszłam z Kultu zniesmaczona..."
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowity koncert, niesamowite przeżycie suuuper!!!!"
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Koncerty na żywo to świetna sprawa."
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kult i Kazik jak zwykle dali czadu, koncert super. "
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert dobry, 2,5h grania, wysoki poziom muzyczny, goście. Szkoda tylko że ostatnie 40 minut, w tym wiele dobrych piosenek, wywrzeszczane po pijaku a nie zaśpiewane."
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Hanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajny klimat, mój chłopak (fan Kultu) zachwycony :)"
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kazik jak zwykle nie zawiódł, zaje..... koncert !"
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Wiesław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"OK, bez rewelacji, poziom normalny, wykonawcy ubrali się jak na grila na działce,a gitarzysta świecił dupą, co mi przeszkadzało, ci kosmici to z litości zaproszeni przez Kazika, pewnie dla wsparcia, żeby sobie zarobili, im głupszy tym lepszy"
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja, jak zwykle... "
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
JOANNA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny wieczór. Niepowtarzalny klimat. Świetna muzyka. Wspaniali wykonawcy. Rewelacyjny koncert. "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno