KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Wieczór STAND-UP Robert Korólczyk, Ewa Błachnio oraz Marcin Zbigniew Wojciech

Wieczór STAND-UP Robert Korólczyk, Ewa Błachnio oraz Marcin Zbigniew Wojciech

Robert Korólczyk, Ewa Błachnio oraz Marcin Zbigniew Wojciech

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Kolejny wieczór w Ministerstwie z wysublimowanym żartem i dobrym humorem! Tym razem na naszej scenie wystąpi nieprawdopodobne trio. Poznajcie ich lepiej! ROBERT KORÓLCZYK - Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków jako "Góral", "Górnik Andrzej" i wiele innych postaci. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Potrafi naśladować i parodiować. Sprawnie naśladuje gwary choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. Jego głos jest na tyle charakterystyczny, iż publiczność często poznaje go nie tylko po twarzy, ale właśnie po glosie. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów. Od dwóch lat obecny na antenie radia RMF FM, a na stałe w TVP i Telewizji Polsat. Współprowadzący ostatnią "Sylwestrową Moc Przebojów 2015/2016" w Polsacie. EWA BŁACHNIO- Aktorka kabaretowa (były kabaret Limo) i dramatyczna. Z radością zaprasza na spektakle teatralne z jej udziałem, m.in.: "...I zawsze przy mnie stój" ("sztuka na wynos" w Krakowie), "O co biega?" (CK w Gdyni), "Parapetówka" (Teatr Żelazny w Katowicach). Po za działalnością teatralną ciągle blisko związana jest z estradą - m.in. solowe występy kabaretowo-recitalowe przy akompaniamencie zespołu "Muzikanty", ale spotkać można ją również w roli konferansjera m.in. współprowadzenie kabaretonu Polsat SuperHit Festiwal czy w duecie komentatorski na tegorocznych Telekamerach. Ponadto na falach RMF FM współtworzy satyryczną audycję "Poliż temat". Prywatnie dumna posiadaczka Harleya Davidsona, a od 2103 roku podpora Reprezentacji Artystów Polskich w Hokeja. A jakże! MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH -Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up'er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć! facebook.com/MarcinZbigniewWojciech www.marcinwojciech.pl Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=peN7MM3lS70
Wieczór STAND-UP Robert Korólczyk, Ewa Błachnio oraz Marcin Zbigniew Wojciech - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
8 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Damian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dawno się tak nie uśmiałem. Pozdrawiam stand-up-owcow i czekam na kolejne tego typu imprezy :D"
5 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mega impra , ubaw po pachy , ciągle i wciąż wspominam bardzo miło . Chcę jeszcze i więcej !!!! "
3 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Rafał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Stand-Up na wysokim poziomie. Polecam wszystkim :)"
29 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Ilona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super występ. Rewelacja:)"
29 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Adrian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Półtorej godziny dobrej zabawy.. Uśmiech praktycznie nie schodzi z twarzy. Robert K. rozśmieszał do łez, oczywiście nie ujmując pozostałym stund-uperom.. polecam.."
29 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Najlepszy stand-up na jakim miałam okazję być, niesamowite występy powodujące burzę śmiechu. Jedyny minus to zbyt duża ilość widzów w stosunku do wolnych miejsc. "
29 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bylo wspaniale! Wspanialy klimat, na pewno na następnym tez sie pojawie :)"
29 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występy świetne gorąco polecam. Najwiekszym zaskoczeniem był Przemek Kossakowski krecący nowy odcinek Kossakowski-inicjacja."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno