KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Rafał Banaś i Cezary Kaźmierski

Rafał Banaś i Cezary Kaźmierski

Rafał Banaś i Cezary Kaźmierski

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Nowy cykl wieczorów pełnych śmiechu. Fabryka Komedii Zgrzyt w swojej premierowej odsłonie zaprasza na spotkanie z dwoma ciechnowianinami obecnie płacącymi podatki w mieście stołecznym. Panie i Panowie przed Państwem: Rafał Banaś - trener pływania i życia, który kiedyś występował w ekipie Atomówcy. Teraz lata solo jak Han, a swoimi historiami obdarza wszystkich zainteresowanych. Poza tym świetny koleś z nieograniczoną wyobraźnią, żongluje żartami i ostrymi puentami. Odwieczny wróg Misia Uszatka i szarej rzeczywistości. Jego historie przeniosą Was w świat niecodziennych wyzwań. Oprócz występów na żywo pojawiał się również w TVP2, TVP Rozrywka oraz w programie Kuby Wojewódzkiego. Cezary Kaźmierski - Bezkompromisowy stand-uper, który w swoich występach nie przechodzi obojętnie obok ludzkiej głupoty i nie zostawia na niej suchej nitki. Bawi obserwacjami otaczającego nas świata przepuszczonymi przez filtr umysłu człowieka sfrustrowanego właśnie tym światem. Czarek wystąpi ze świeżutkim materiałem prosto z pieca.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
24 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Helena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super występ, wspaniałe, nieoczekiwane ścieżki myślowe. Doskonała zabawa, jedyne na co bardziej liczyłam - więcej kontaktu z publicznością. Idąc na tego typu imprezy każdy liczy się z wciąganiem w żart - specyfika stand up nie daje publice bezpieczeństwa w tym zakresie. Proponuję odważniej bawić się z publiką. Generalnie wielkie dzięki za występ - czekam na następny!!!"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno