KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Podbeskidzka Gala Disco Polo

Podbeskidzka Gala Disco Polo

Zenon Martyniuk Akcent, Boys, Bayer Full, After Party , Weekend, Mario Bishin i inni

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
I Podbeskidzka Gala Muzyki Disco Polo to zupełnie nowe wydarzenie kulturalne z którym będą mieli do czynienia już w lipcu na terenach wokół bielskiej Wielofunkcyjnej Hali pod Dębowcem mieszkańcy południowej Polski. Muzyczne show, które dadzą największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny disco z pewnością na dobre wpisze się w kalendarz wydarzeń kulturalnych naszego regionu i tym samym da organizatorom możliwość cyklicznej organizacji gali. Tegoroczny koncert będzie wyjątkowy nie tylko dlatego, że odbędzie się po raz pierwszy, ale również dlatego, że wraz z mieszkańcami Podbeskidzia będziemy świętować urodziny, i to nie byle jakie. W tym roku przypada bowiem jubileusz 60-lecia istnienia na rynku prasowym największego tygodnika ukazującego się na terenie Podbeskidzia, czyli miejscowości czterech powiatów województwa śląskiego. "Kronika Beskidzka" wchodząca w skład Wydawnictwa "Prasa Beskidzka" wydawana jest niezmiennie co czwartek, a na jej łamach znajdują się aktualne wiadomości z regionu, reportaże, serwis fotograficzny, często agresywne, solidnie udokumentowane interwencje, odsłaniające kulisy życia społecznego i gospodarczego. A dlaczego disco polo? Pomysł na zorganizowanie właśnie takiego koncertu nie był przypadkowy. Po pierwsze, to właśnie w takich klimatach muzycznych bawią się najchętniej i najlepiej mieszkańcy naszego regionu, a po drugie "Kronika Beskidzka" przez ponad pół wieku dążyła do tego, aby sprostać oczekiwaniom czytelników w każdym wieku. Disco Polo ma właśnie takich fanów, o czym będzie można przekonać się już wkrótce podczas Gali. Dobór artystów, którzy staną na scenie w dniu koncertu był dokładnie przemyślany. Starszych mieszkańców regionu do zabawy porwie Bayer Full, młodszych Weekend, Boys, After Party, Fajters, Łobuzy i Mario Bischin, a pokolenia zintegruje niekwestionowany król Disco Polo - Zenon Martyniuk z zespołem Akcent.
Podbeskidzka Gala Disco Polo - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
25 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Szybki zakup polecam"
18 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajnie"
18 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajna impreza dla fanów disco polo, super zespoły tylko trochę przesady w tym, że nie można wejść z długimi parasolami typu laska :)"
17 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super artysta.Zawsze lubię go posłuchać.Od początku jego kariery jestem jego fanką."
17 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
LUKASZ oceniając napisał(a) dodatkowo:
"superrrr!!! mam nadzieje że w mieście będzie organizowane coraz więcej imprez tego typu pod golym niebem "
17 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza OK"
17 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
alan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza była super "
16 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super impreza!"
16 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super! Mam nadzieję, że to nie ostatnia taka impreza. Polecam"
16 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Panie Zenku, tylko dla Pana piosenek "wystałam" na płycie 5 godzin. Niestety nie da się jeżdzić na wszystkie koncerty Akcentu. Ale jak Akcent przyjeżdża tak blisko-musiałam być w Bielsku-Białej. Dlaczego nie bedzie Pana w Energylandii 30 lipca????? Król disco-polo jest tylko jeden."
16 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fajna impreza."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno