KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Selah Sue

Selah Sue

Selah Sue

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Artystka zawładnęła rynkiem muzycznym w 2011 roku dzięki płycie zatytułowanej "Selah Sue". Jej rewelacyjne single "This World" oraz "Raggamuffin" podbiły europejskie listy przebojów. Pod jej wrażeniem był sam Prince, który nie grzeszy nadmiernym rozdawnictwem komplementów. Ktoś, kto ją tylko słyszał, ale nie wie jak wygląda, ma pełne prawo pomyśleć, że to czarnoskóra wokalistka, kochająca miłością najmocniejszą soul i bluesa. Ale Sanne Putseys kolor skóry ma biały i pochodzi z malutkiego miasteczka w środkowej Belgii. Faktem jest natomiast, że muzykę kochała od dziecka. Zwłaszcza głosy czarnych wokalistek, Erykah Badu czy Lauryn Hill. Sama dysponuje charakterystycznym, niskim głosem, lekko zachrypniętym, upodabniającym nieco Selah Sue, bo taki Sanne przybrała pseudonim artystyczny, do artystek, które pokochała jako dziecko. Selah Sue już jako nastolatka zdobyła dużą popularność w Belgii. W roku 2010 wystąpiła na paru liczących się festiwalach i miała okazję supportować wspomnianego Prince'a, co miało ciąg dalszy w postaci superlatywów, jakie Książę wypowiedział pod jej adresem. Takie wsparcie przełożyło się na liczne koncerty, na które publika waliła drzwiami i oknami. Selah Sue śpiewała na nich piosenki, które miały się znaleźć na debiutanckiej solowej płycie. Ta ukazała się w 2011 roku i przyniosła megahit "This World", który zrobił z Belgijki międzynarodową gwiazdę (w Polsce materiał pokrył się platyną). Z miejsca pokochała ją polska publiczność. Serie koncertów, jakie u nas zagrała, tylko umocniły więź artystki z polskimi fanami. Cudowna mieszanka soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu, to również zawartość drugiej studyjnej płyty Selah Sue, "Reason" z 2015 roku, którą Belgijka promuje na żywo.
Selah Sue - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
9 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Arkadiusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"fajny koncert. fajne miejsce. polecam"
9 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dużo nie napiszę. To był mój 5 raz na koncercie Selah Sue i mam nadzieję ,że będzie ich jeszcze więcej ;) nie ma słów na opisanie co się czuję na jej koncercie. Stawarza niesamowitą aurę wokół siebie ,co sprawia ,że nie można oderwać od niej oczu!"
9 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, artystka z genialnym wokalem. Selah i zespół dali z siebie całe serce, szkoda , że publika drętwa, nie kumam gapienia się cały koncert w telefony komórkowe, co za dzikie czasy."
8 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeśli się zastanawiasz czy pojechać kiedyś na jej koncert, to podpowiadam- jedź:)"
7 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było fenomenalnie! :)"
7 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny koncert, świetnie zagrany i porządnie nagłośniony. Selah Sue zrobiła na żywo kapitalne wrażenie, znam płyty ale koncert przerósł moje oczekiwania. Super!"