KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Accantus na żywo: Krzyżówka

Accantus na żywo: Krzyżówka

Karolina Warchoł i Adrian Wiśniewski

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.98</b> na 5
Średnia ocena: 4.98 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Serdecznie zapraszamy na koncert z serii "Accantus na żywo" w wykonaniu Karoliny Warchoł i Adriana Wiśniewskiego. 4 czerwca 2016 r. o godzinie 18.00 w Jeleniogórskim Centrum Kultury przy akompaniamencie fortepianu rozbrzmią zarówno utwory znane z naszego kanału YouTube jak i klasyki polskiej piosenki. Będzie mrocznie, ale też i miejscami wesoło. Czas trwania koncertu: 1 godz. 15 min. bez przerwy.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
21 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert cudowny. Accantusa można słuchać w nieskończoność i i tak się nie znudzi. "Krzyżówka" w wykonaniu mistrzowskim. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Dziękuje za Jelenią, czekam na szybki powrót w te regiony. Ale dla Was warto przejechać nawet i z 400 km :-D"
11 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja! Było wspaniale, warto było przejechać wiele kilometrów ;)"
9 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudownie! Mina Karoliny i Adriana kiedy dostali prezenty - bezcenna. Zdecydowanie było warto :)"
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja! Nie żałujemy ani złotówki!"
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowicie fantastyczne wydarzenie. Moja 11-letnia córka, fanka nr 1, popłakała się ze szczęścia. Karolina pięknie, lirycznie, Adrian - no brak mi słów na wyrażenie pochwał, ta interpretacja aktorska każdej piosenki .... Brawo Studio Accantus. A teraz czekamy na Wrocław lub bliskie okolice ;)"
7 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Mateusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"G-E-N-I-A-L-N-E. Na koncert zdecydowałem się przyjechać z Wrocławia - nie żałuję ani chwili spędzonej w drodze. Warto było! I mam nadzieję, że nie będzie to ostatnia okazja by wysłuchać utalentowanych artystów ze Studia Accantus :)"
7 czerwca 2016
Ocena: 4 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Accantusa słucham z Mężem od dłuższego czasu i kiedy okazało się, że zawita na Dolny Śląsk praktycznie od razu kupiliśmy bilety. Jednak mimo bardzo dobrego repertuaru i warsztatu Karoliny i Adriana (!) nie zamierzam wybrać się kolejny raz na koncert. Głównym powodem jest widownia, której średnia wieku wynosi ok. 16 lat. Jasne, można być wielkim fanem, ale piski po każdej piosence, także takiej o charakterze dramatycznym, rozbijały atmosferę. "
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na koncert namówił mnie syn i nie żałuję żadnej minuty. Wspaniały koncert, wszystkie piosenki PO POLSKU i to wyśpiewane z doskonałą dykcją ( jakiż to komfort jeśli człowiek nie musi się wysilać, żeby zrozumieć każde słowo ). BRAWO. I jeszcze ponadczasowy Marian Hemar i jego " Krzyżówka " w wykonaniu Pana Adriana. Pani Karolino a może jako propozycja dla Pani, coś co połączy P. Hemara z P. Edytą Geppert ( dziękuję za "Wyjaśnienie" na dobry początek ) " Panna Mania" lub " Filozofia małżeńska"."
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Hanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było rewelacyjnie ! "
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Natalia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było fantastycznie. Super spędzone dwie godziny i niezapomniane wrażenia."
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było cudownie! Naprzemienny nastrój utworów nie pozwalał opaść emocjom:) Pan Adrian pokazał świetną grę aktorską, która zaskoczyła mnie, ponieważ nie poznałam jeszcze całego Waszego repertuaru. Pani Karolina ma niesamowite możliwości wokalne. Utwór finałowy był świetny scenicznie :D Poczułam się dopieszczona:)"
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było wspaniale. Świetna gra aktorska oraz wykonanie poszczególnych piosenek. Naprawdę polecam, warto i to bez dwóch zdań"
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Sebastian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeśli napisze ze za krótko i z kolejnym zaskoczeniem w postaci przerwy której być nie miało to okaże się że się czepiam. A tak na prawdę warto było być. Czekam na kolejne okazje by zobaczyć na żywo moje ulubione Studio."
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Regularne recitale Accantusa na Białołęce to rewelacyjna zabawa i odpoczynek! Kolejny występ już 17.06 wiec bilety już zakupione (oczywiście przez Kupbilecik.pl)..."
5 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"świetnie spędzone prawie dwie godzinki, różnorodny repertuar, lubiłam studio Accantus ale poetym recitalu lubię jeszcze bardziej. Polecam wszystkim - zarówno fanom jak i tym co ze studiem nigdy nie mieli styczności. Wielki plus dla Adriana za Jekylla&Hydea i Krzyżówkę"