KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Kwiaty we włosach

Kwiaty we włosach

Ewelina Bator, Jakub Hajda, Dominika Kachlik, Piotr Kruszewski

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Czerwone Gitary były odpowiedzią na beatlemanię. Niemal każda z piosenek Seweryna Krajewskiego stawała się przebojem. Studenci Akademii Teatralnej zaśpiewają te utwory dla państwa, dla siebie samych, ale także dla swoich rodziców, którzy na tych piosenkach się wychowali. Kwiaty we włosach połączą pokolenia. Reżyseria: Andrzej Strzelecki
Kwiaty we włosach - filmy i grafiki
Foto #1 - Kwiaty we włosach
Foto #2 - Kwiaty we włosach
Foto #3 - Kwiaty we włosach
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
22 sierpnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ studentów bardzo mi się podobał, gdyż było w tym dużo radości i pozytywnej energii. Rozczarowało mnie jedynie to, że zarówno w tytule przedstawienia, jak i w zapowiedzi zabrakło nazwiska Krzysztofa Klenczona, kompozytora 3 wykonywanych piosenek. Pan Strzelecki upierał się, że są to kompozycje Krajewskiego- niestety nie. Wystarczy sprawdzić, że "Kwiaty we włosach", "Nikt na świecie nie wie" i "Powiedz stary gdzieś ty był" skomponował Klenczon."
22 sierpnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Ryszard oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety ze wzgledu na intensywne opady deszczu zrezygnowalismy z imprezy. "
22 sierpnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mimo deszczu koncert się odbył, na prowizorycznej scenie. Zimno nie było, bo każdy dostał koc, a atmosfera była gorąca. Młodzi artyści rewelacyjni."
22 sierpnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie było super, mimo ulewnego deszczu. Każdemu polecam udział w takiej imprezie. Młodzi ludzie, super reżyser, naprawdę extra. Dużo pozytywnej energii. "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno