KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Harold i Matylda

Harold i Matylda

Krystyna Sienkiewicz, Tomasz Ciachorowski, Grażyna Wolszczak / Dorota Chotecka, Magdalena Wójcik / Agnieszka Sienkiewicz, Tadeusz Chudecki, Hanna Kochańska

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.83</b> na 5
Średnia ocena: 4.83 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Harold i Matylda to poruszająca opowieść o poszukiwaniu szczęścia, miłości i zrozumienia w społeczeństwie nastawionym na konsumpcjonizm i minimalizm uczuciowy. Prosta z założenia historia pokazuje nam (nie po raz pierwszy) jak różne może być podejście do życia i śmierci u dwóch osób w różnym wieku. Poznajemy tutaj dziewiętnastoletniego Harolda (w tej roli czarujący Tomasz Ciachorowski), któremu na pierwszy rzut oka nie powinno niczego w życiu brakować. A jednak - pomimo młodego wieku, jak i świetnej pozycji materialnej jaką posiada jego rodzina - chłopak popada w depresję. Na domiar złego, konsultacje z psychologiem nie przynoszą najmniejszych efektów w terapii młodzieńca. Co najdziwniejsze - Harold najlepiej czuje się podczas - ceremonii pogrzebowych, w których nagminnie uczestniczy. Właśnie za sprawą tego nietypowego upodobania, w trakcie jednej z uroczystości, poznaje cudowną, pełną życia starszą damę o imieniu Matylda (w tej roli urocza Krystyna Sienkiewicz), która odkrywa przed chłopakiem nowe aspekty życia. Od tego momentu wszystko, co do tej pory wydawało się Haroldowi beznadziejne, zacznie nabierać nowych barw.
Harold i Matylda - filmy i grafiki
Foto #1 - Harold i Matylda
Foto #2 - Harold i Matylda
Foto #3 - Harold i Matylda
Foto #4 - Harold i Matylda
Foto #5 - Harold i Matylda
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
30 maja 2013
Ocena: 5 na 5
pl
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuka wspaniała.Nie omieszkam obejrzeć ponownie. Sprawiłam niespotykaną radość i wzruszenia Mamie. Bardzo dziękuję za cusowną treść i wspaniałą grę aktorską."
27 maja 2013
Ocena: 5 na 5
pl
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowicie ciepła opowieść o przyjaźni między dwojgiem pozornie zupełnie różnych ludzi. A do tego rewelacyjna obsada. Bardzo polecam!"
26 maja 2013
Ocena: 5 na 5
pl
Wiesław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały spektakl...Doskonałe role wszystkich a przede wszystkim Pani Krystyny"
26 maja 2013
Ocena: 5 na 5
pl
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjna, zabawna a zarazem wzruszająca, dająca do myślenia sztuka. Świetna obsada. Polecam."
26 maja 2013
Ocena: 4 na 5
pl
agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Trudno mowic o zachwycie - a na koncu - raczej smutna puenta.."
26 maja 2013
Ocena: 5 na 5
pl
Emilia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl bardzo mi się podobał. Zabawny, ale też refleksyjny i wzruszający. Niepłytki i nienudny. Świetna gra aktorów. Krystyna Sienkiewicz, jak zwykle, wspaniała. Tomasz Ciachorowski przeuroczy i bardzo dobrze grający. Bardzo miło spędzony czas."