KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Kłamstewka

Kłamstewka

Paweł Wawrzecki, Ewa Kasprzyk, Paweł Małaszyński, Marta Żmuda Trzebiatowska,

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.88</b> na 5
Średnia ocena: 4.88 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Billy i Jane (Paweł Małaszyński i Marta Żmuda Trzebiatowska) są młodym małżeństwem. Niedawno przyszła na świat ich córeczka Emily. Podczas gdy Jane całkowicie oddaje się macierzyństwu, jej mąż Billy przeżywa kryzys odrzucenia i wikła się w romans z dużo młodszą trenerką fitnessu. Billy całkowicie traci głowę dla atrakcyjnej kochanki, do czego przyznaje się swojemu ojcu. William (Paweł Wawrzecki) nie jest zachwycony postępowaniem syna, ale obiecuje dotrzymać tajemnicy. Jednak dziwne zachowanie Wiliama, nagły zapał do sportowego stylu życia Billego oraz brak czasu na wspólną kolację to wystarczające poszlaki dla przenikliwej matki Billego - Alice (Ewa Kasprzyk). Jako mistrzyni intrygi - postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zaprosić młodych do siebie na... sernik. Słodki podwieczorek zamienia się w wyjątkowo pikantną ucztę, podczas której wspomnienia i kłamstewka miksują się, tak, że z czasem wszystkim trudno się połapać, co jest prawdą... Czy doświadczeni rodzice będą potrafili przekonać młodych, że miłości trzeba dać szansę? Czy wyjawione po latach sekrety mogą zburzyć harmonię długotrwałego związku dwojga ludzi? I czy aby kłamstwo w dobrej wierze to na pewno bezpieczna gra? Dowcipne dialogi jak filmach Woody'ego Allena to niewątpliwie mocna strona "Kłamstewek". Autor komedii Joe DiPietro jest błyskotliwym obserwatorem relacji międzyludzkich, a w jego sztukach przejrzeć się możemy jak w zwierciadle. Do tego w Kwadracie obsada wprost wymarzona. Przedstawienie jest debiutem reżyserskim aktora Pawła Wawrzeckiego, artysty o najdłuższym stażu pracy w Teatrze Kwadrat. Jego wieloletnie doświadczenie komediowe zaowocowało prawdziwie kunsztownym i przezabawnym spektaklem...
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
13 czerwca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Widowisko lekkie i przyjemne. Polecam"
12 czerwca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Treść sztuki, gra aktorska, scenariusz i reżyseria- wszystko na 5 gwiazdek"
11 czerwca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Janusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Widowisko lekkie i przyjemne. Polecam"
11 czerwca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super sztuka. Warto !!! Polecam !!!"
1 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Kamila oceniając napisał(a) dodatkowo:
"polecam"
18 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo mile spędzony czas. Polecam!"
17 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam uśmiałam sie do łez."
16 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miła, w miarę zabawna i nieźle zagrana sztuka. Jedyny feler to słaba słyszalność aktorów (a siedziałem w połowie widowni). Może wyposażyć w indywidualne mikrofony, jeżeli nie da się inaczej?"
15 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja polecam. "
14 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjna sztuka,wspaniały wieczór"
13 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjna sztuka i gra aktorów! "
13 listopada 2018
Ocena: 2 na 5
pl
Angelika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuka zagrana marnie, poza p. Wawrzeckim aktorzy nie grali tylko recytowali wyuczony na pamięć tekst. Treść sztuki też głębią nie powala."
13 listopada 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Paweł Małaszyński niestety nieciekawie zagrał swoją rolę. Scenariusz jest średni, obraz sztuczny, a wszystko to oparte na banalnych stereotypach. Zabrakło tutaj inteligentnych, ciekawych dialogów. Sala się śmiała jak padały mocne epitety (które zresztą akceptuje jak są uzasadnione w scenariuszu) ot cały humor. Zamiast Marty Żmudy Trzebiatowskiej zagrała Pani Glinka. Ogólnie jestem rozczarowany."
13 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjna Sztuka !! "
13 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelecayjna sztuka. Dawno tak dobrze się nie bawiłem. Mnóstwo dobrego żartu. Aktorzy świetni. Polecam zdecydowanie :)"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno