KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Dmitr Shishkin Gala Chopinowska

Dmitr Shishkin Gala Chopinowska

Dmitr Shishkin

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
DMITR SHISKHIN - niekwestionowana gwiazda światowego formatu finalista XVII edycji Konkursu im. Fryderyka Chopina w Warszawie z 2015r. wg powszechnej opinii największy obecnie światowy wirtuoz pianistyczny młodego pokolenia. Znalazł się wśród dziesięciu najlepszych pianistów zakwalifikowanych do finału Konkursu i 20 października 2015 w finale wykonał Koncert fortepianowy e-moll op.11 wraz z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Narodowej pod batutą Jacka Kaspszyka. Zwycięzca Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego dla młodych pianistów w Pekinie (2006), Zwycięzca Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Marii Judiny w Sankt Petersburgu (2006), Laureat III nagrody Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Ferruccio Busoniego w Bolzano (2013), Laureat II nagrody Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Friuli-Wenecja Julijska (2014), Laureat II nagrody Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego BNDES w Rio de Janeiro (2014).
Dmitr Shishkin Gala Chopinowska - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
20 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"dziekuje za piekne przezycia i mistrzowskie wykonanie utworow Chopina"
20 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przepiękny koncert. Spotkanie dwóch geniuszy - Chopina i Szyszkina. Wirtuozeria z werwą. Organizacyjnie niestety beznadzieja, wszystko wyglądało jakby przez przypadek koncert zorganizowano w tym miejscu. Brakowało nawet porządnego stołka dla pianisty, który siedział na niepewnie wyglądającym krzesełku. W konsekwencji można rzec, że brakowało tej perle właściwej oprawy. Ale zachwyt samą grą pozostanie na długo!!!"
20 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry koncert. Znakomicie zagrany Chopin- pięknie zbudowany klimat."
20 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Tadeusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Prawdziwa uczta duchowa. Szkoda że artysta nie artysta nie był wyżej słuchacze."
20 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dimitr Shiskin to prawdziwy wirtuoz. Piękna, ekspresyjna i mistrzowska gra. Wspaniałe przeżycie . Szkoda, tylko że w takiej małej sali jaka jest Ratusz Staromiejski w Gdańsku."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno