KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Tribute To Tadeusz Nalepa

Tribute To Tadeusz Nalepa

Marcin Kołdra (gitara, vocal), Dominik Jędrzejczyk (perkusja), Paweł Wolski-Rzewuski (gitara basowa

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.56</b> na 5
Średnia ocena: 4.56 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Projekt "Tribute To Tadeusz Nalepa",powstał przede wszystkim z szacunku do ogromnego dorobku Tadeusz Nalepy. Przywołując fragment tekstu piosenki "W pochodzie codzienności", życzeniem inicjatorów jest aby koncert był dla wszystkich słuchaczy swego rodzaju azylem, dla starszych którzy pamiętają koncerty Tadeusza Nalepy - wycieczką do czasów młodości, a dla młodszych nowym odkryciem. Podczas występu zostaną wykonane najsłynniejsze utwory Tadeusza Nalepy: : "Kiedy byłem małym chłopcem", "Modlitwa", "Jedź ostrożnie, nie popędzaj kół", "Pomaluj moje sny", "To mój blues", "Sen szaleńca", "Ten o Tobie...", "Oni zaraz przyjdą tu" oraz wiele innych. Projekt tworzą profesjonaliści, którzy mają doświadczenie we współpracy z takim muzykami jak: Ewa Farna, Majka Jeżowska ,Grażyna Łobaszewska, Jacek Stachursky, Marcin Kindla, Michał Jelonek, Janusz Panasewicz, Ryszard Rynkowski, Marek Piekarczyk, Zespół wystąpi w składzie: Marcin Kołdra (gitara, vocal), Dominik Jędrzejczyk (perkusja), Paweł Wolski-Rzewuski (gitara basowa), Marcin Korzeniewski (instrumenty klawiszowe) Czas trwania koncertu około 80 minut
Tribute To Tadeusz Nalepa - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
30 listopada 2016
Ocena: 4 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wybraliśmy się na koncert moim chłopakiem, jesteśmy młodymi ludźmi, 1993. Oby więcej takich występów. Kapela rewelacyjnie prezentuje się na scenie, idealnie odzwierciedla twórczość Tadeusza Nalepy, jedyny minus koncertu to usterki techniczne i długi czas ich naprawiania. Za koncert dajemy 5 gwiazdek, jednak całość oceniamy na 4. AVE NALEPA"
30 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Helena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Doskonały koncert dla mnie i córki przyjaciółki, która urodziła się dopiero w 1982 roku. Niestety wokalista powinien poprawić dykcję, poniewaś zbyt często ostatnie dwie-trzy sylaby nie były wyraźne lub nie było ich słychać, ponieważ opuszczał głowę i nie trafiały już do mikrofonu. To jedyne nasze zastrzeżenie. Poza tym było super."
28 listopada 2016
Ocena: 3 na 5
pl
ANNA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo udany choć z małymi usterkami technicznymi. Nie zadziałał główny mikrofon i akustyk musiał się bardzo nabiegać żeby koncert uratować. Ostatecznie po 15 min. wszystko działało. Miło posłuchać i powspominać dawne przeboje Tadeusza Nalepy. Zespół bardzo dobry a główny wykonawca sympatycznie nawiązał kontakt z publicznością. Ogólnie polecam choć mogłoby być trochę więcej utworów bo koncert trwał zaledwie 1 h z kawałkiem."
28 listopada 2016
Ocena: 4 na 5
pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pan Marcin wymiatał na "wiośle" jak za dobrych czasów Nalepy. Kapela ,widać że się rozumie i lubi, a "problemy techniczne" nie wybiły ich z rytmu... Szkoda tylko ,że taki krótki koncert."
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jaremi oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeżeli komuś nie trzeba wyjaśniać pojęcia NALEPA to polecam.. fajnie grają chłopaki i przy okazji kłopotów ze sprzętem pokazują że potrafią się dobrze bawić. To był dobrze spędzony czas."
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Melodie i słowa chwytają za serce i przywołują czasy młodości. Stąd tyle starszych osób na widowni. Solista świetny. Więcej takich koncertów i oby też były w podobnej cenie. "
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo sympatyczny występ. Utwory zagrane rewelacyjnie, bez zbędnych ulepszeń, piękne solówki. Polecam,obowiązkowo dla każdego fana Tadeusza Nalepy!"
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny, tak jakbym słuchał Tadeusza Nalepę. Tak Trzymaj więcej takich projektów"
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup odbył się poprawnie"