KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Viva Italia! - Włoskie widowisko muzyczne

Viva Italia! - Włoskie widowisko muzyczne

Włoscy soliści oraz Włoska orkiestra kameralna

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.04</b> na 5
Średnia ocena: 4.04 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Żywiołowy i porywający spektakl muzyczny, powstały w wyniku sympatii do włoskiej kultury oraz radosnych i pełnych energii przebojów włoskiej sceny rozrywkowej. Jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju koncert, który przeniesienie widzów do urokliwego San Remo, miasta nad Morzem Śródziemnym, gdzie od wielu lat ma miejsce znany na całym świecie festiwal włoskiej piosenki. Bezapelacyjne włoskie hity: "Felicità", "Ci sarà", "Volare", "Sarà perchè ti amo", "L`Italiano", "Picola e Fragile" usłyszymy w zupełnie nowych aranżacjach, w wykonaniu włoskich i polskich solistów oraz orkiestry kameralnej. Koncert ten jest bowiem nowym spojrzeniem na dorobek włoskiej sceny rozrywkowej, łącząc w sobie nurt italo disco i hity prezentowane na deskach San Remo z dostojnym klimatem klasycznej oprawy. Oczy widzów przyciągać będą natomiast nowoczesne wizualizacje. Nasz koncert to gwarancja relaksu, energii i fantastycznej zabawy, po której każdy będzie miał ochotę głosić włoskie "Dolce vita"!
Viva Italia! - Włoskie widowisko muzyczne - filmy i grafiki
Foto #1 - Viva Italia! - Włoskie widowisko muzyczne
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
4 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Średnia impreza ,stracony czas ;("
3 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zupełnie nieadekwatna cena do widowiska . Widowisko dla klientów sanatorii za 20zł.Zła akustyka , na niskim poziomie prowadzenie imprezy .Stanowczo nie polecam ."
2 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Krótki koncert,akustyka fatalna,totalna porażka,cena biletu wygorowana"
2 grudnia 2017
Ocena: 3 na 5
pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Za tą cenę spodziewałam się czegoś więcej. Koncert spóźniony, pokaz slajdów zdecydowanie nie docenił uroków Włoch, brakowało jakiejś profesjonalnej pary tanecznej. Repertuar dobrany bardzo dobrze, wokal na dobrym poziomie, polski wokalista - świetny. Dla niego szczególne wyrazy uznania. "
25 listopada 2017
Ocena: 2 na 5
pl
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wielkie rozczarowanie, jeden włoski( ? ) wokalista i gdzie ci zapowiadani tancerze?"
24 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Krótki koncert. Opóźnienie występu. Zbyt wysoka cena biletu. Słaba sceneria. Pokaz slajdów jak w szkole, nie na koncercie. Słaby repertuar.Wokalne umiejętności artystów bardzo dobre."
18 listopada 2017
Ocena: 1 na 5
pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Chciałbym wszystkich przestrzec przed tym czymś.Impreza w obiekcie pięknym ale ze złą akustyką.Ale nawet akustyka by nie pomogła. Chałtura w najlepszym wydaniu.Jestem zażenowany poziomem i dziwię się ,że "Kup bilecik" w tym uczestniczy.Wstyd mi przed znajomymi ,których zaprosiłem. Będę żądał zwrotu wydanych pieniędzy. I rada dla artystów -próbujcie może w kuchni włoskiej z wyjątkiem polskiego wokalisty.DRAMAT"
6 listopada 2017
Ocena: 2 na 5
pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zbyt krótko, bilety drogie jak na godzinę koncertu który i tak się odbył z opóźnieniem. Złe nagłośnienie sali,to nie to co się spodziewałam :( "
30 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Jadwiga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"szybko ,sprawnie .... załatwione !! Bardzo dziękuje."
30 października 2017
Ocena: 2 na 5
pl
Darosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Za te pieniądze to miałem nadzieję ze artyści bardziej się postarają a zakończenie koncertu to porażka nie polecam."
30 października 2017
Ocena: 2 na 5
pl
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cena nie adekwatna do zaprezentowanego poziomu artystycznego i do czasu trwania (tylko 1 godz.). Udział tylko jednego (mimo włoskiego pochodzenia) wokalisty to stanowczo za mało. Samo widowisko na co najwyżej średnim poziomie. Jestem nieco zawiedziony. "
12 grudnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetna, wesoła impreza "na luzie", dobra muzyka, swobodni prowadzący, gromki śpiew, polecam wszystkim zapracowanym miłośnikom włoskiej estradowej muzyki na wyluzowanie"
1 grudnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ładne piosenki, ciepła atmosfera. Fajny, relaksujący koncert, chociaż "widowisko" to za duże słowo w kontekście tego wydarzenia muzycznego."
30 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękna muzyka w pięknym miejscu"
28 listopada 2016
Ocena: 3 na 5
pl
Jan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Podzielam opinię Anny i Karoliny"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno