KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Moscow City Ballet

Moscow City Ballet

Victor Smirnov-Golovanov, Moscow City Ballet

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.69</b> na 5
Średnia ocena: 4.69 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Najsłynniejsza rosyjska grupa baletowa ponownie w Polsce! Stało się tradycją, że gdy pierwszy śnieg przyprósza gałęzie drzew, a wieczory robią się coraz dłuższe, Polskę odwiedza grupa założona przez wybitnego choreografa Victora Smirnova-Golovanova - Moscow City Ballet. Zespół tancerzy klasycznych, cieszący się uznaniem na całym świecie, również w tym roku zaprezentuje wspaniałe spektakle. Charakterystyczne dla występów Moscow City Ballet są olśniewające kostiumy, imponująca choreografia, magia świateł i urzekająca scenografia. Zdaniem krytyków, czarowi tej grupy nie można się oprzeć, ani o niej zapomnieć: Tworzą tak wielką sztukę, że jest ona przeżyciem nawet dla tych, co tańca nie lubią. Wrażeń i emocji, jakie wzbudza Moscow City Ballet nie da się opisać - trzeba ich doświadczyć! W ciągu ostatnich lat przedstawienia w Polsce obejrzało ponad 200 tys. osób! Publiczność wychodzi ze spektakli z wypiekami na twarzy, zachwycając się magicznym klimatem przedstawień. Ogromne wrażenie wywołuje talent tancerzy, jak również ich profesjonalizm, który został wypracowany przez lata ciężkich treningów. Godna podziwu wyrazistość ruchów tancerzy w połączeniu z fantastyczną choreografią, pokazują nam jak bardzo Rosjanie kochają balet. Założyciel Moscow City Ballet, Victor Smirnov - Golovanov powiedział kiedyś: To we mnie mieszkają wszyscy bohaterowie baletów; to ja jestem Klarą, Księciem, Królem Myszy... To wszystko żyje we mnie... Być może to jest tajemnica ich ogromnego, międzynarodowego sukcesu. Ten, kto jeszcze nie miał okazji podziwiać talentu grupy lub chciałby ponownie przeżyć te niesamowite chwile. Moscow City Ballet zaprezentuje najsłynniejsze spektakle na świecie: Jezioro Łabędzie, Dziadka do Orzechów oraz Don Kichota.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
27 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe widowisko na najwyższym poziomie, polecam każdemu z pewnością warte swojej ceny. Niesamowite przeżycia gwarantowane, choć nie do końca dobrze było widać scenę z miejsc ustanowionych na płycie hali. Balet polecam całym sercem :)"
26 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Balet świetny, godny polecenia, jednak wystawianie go na hali sportowej to jakieś nieporozumienie - bardzo mało miejsca, tragiczna widoczność z boku (widać jedynie kulisy i filary sceny), ale po zmianie miejsca na schody było o wiele lepiej. Podsumowując balet - zdecydowanie na TAK, hala sportowa - NIE!"
26 marca 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Honorata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuka przepiękna. Siedziałam w ostatnim górnym rzędzie. Widoczność nawet nie byłaby najgorsza z tego miejsca gdyby nie źle dobrane dekoracje sceny i telebim, który przysłaniał jedną trzecią sceny. Myślę że gdyby było to bardziej przemyślane przez organizatorów oglądanie byłoby o wiele przyjemniejsze nawet w hali sportowej. Miłym akcentem byłaby możliwość wypożyczenia lornetek, ja akurat miałam ze sobą, pamiątkę rodzinną. Pomimo wszystko nie żałuję że miałam możliwość oglądnięcia tej sztuki."
26 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Serdecznie polecam. Bylo pięknie. "
26 marca 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Stefania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny spektakl! Na pewno wybralabym sie jeszcze raz. Co do miejsca to Hala Okrąglak jest ok, ale wąskie siedzenia i przejścia byly minusem (szczegolnie osoby starsze mialy trudności). "
26 marca 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Tadeusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie piękne, nastrój wspaniały. Odbudowany Okrąglak w Opolu oceniam dobrze (osoby tęższe i wysokie narzekały na odległości między rzędami - ciasno). Niezbyt szczęśliwie były ustawione telebimy. Miały pomagać, a wręcz przeszkadzały - zastawiając około 40% sceny. Byłem w 16 rzędzie, w sektorze F."
26 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
MONIKA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"piękne przedstawienie. Polecam"
26 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja :)"
25 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Ingrid oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Balet piękny. Polecam zobaczyć ."
25 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl wspaniały. Hala sportowa niestety wszystko popsuła ..."
25 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Roman oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Najpiękniejszy utwór na świecie. niestety w okrąglaku jest bardzo ciasno przy fotelach. Nie mozna w Opolu narzekać bo nie ma innego miejsca dla dużej ilości ludzi ."
25 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny Balet, jednak hala sportowa to nie jest to i szkoda,ze muzyka z głośników.Ale ogólnie rewelacja, jeśli chodzi o tancerzy. "
25 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"kupbilecik sprawnie wysyła bilety. wystawianie opinii "bo hala sportowa to nie miejsce na balet" czy coś o widoczności- to takie pretensje do organizatora"
25 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie bardzo ładne, artyści zatańczyli profesjonalnie. "
25 marca 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super widowisko. Balet piękny. Na bocznych rzędach trochę słabo było widać. Głośniki też ustawione do przodu, wiec muza słaba. Poza tym wszystko ok. Profesjonalnie"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno