KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Kinga Głyk Trio

Kinga Głyk Trio

Kinga Głyk Trio

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Kinga Głyk to 19-letnia, jedyna w Polsce gitarzystka basowa prowadząca własny jazzowo-bluesowo-funkowy zespół. Jej umiejętności wprawiają w zdumienie niejednego muzyka o wiele większym doświadczeniu. Koncertowała w Polsce i za granicą, zadziwiając swoją muzykalnością i swobodą grania na basie. Szerszej publiczności dała się poznać, nagrywając nieśmiertelny przebój Erica Claptona Tears in Heaven, który zobaczyło już ponad 18 milionów ludzi na całym świecie. Wszyscy są zgodni co do jednego - ta dziewczyna ma talent! Swoja przygodę z gitarą basową rozpoczęła w wieku 12 lat grając w rodzinnym GŁYK P.I.K TRIO ze swoim tatą Irkiem (wibrafon) i bratem Patrykiem, który gra na perkusji. Stała się odkryciem krajowej sceny za sprawą debiutanckiego albumu Rejestracja, który nagrała w 2014 r. Płyta otrzymała bardzo dobre recenzję od m. in.: Radiowej Trójki, Magazynu "Jazz Forum" i "Twój Blues". W lutym 2016 ukazał się jej druga płyta Happy Birthday. W 2015 r. w ankiecie Jazz Top i Blues Top została nominowana w kategoriach: NOWA NADZIEJA, GITARA BASOWA oraz ODKRYCIE ROKU.
Kinga Głyk Trio - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
9 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jędrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spóźniłem się 3 minuty i zostały miejsca w ostatnim rzędzie - czyli w kameralnej sali i tak 8-9 m od sceny i grający artyści zwalili nas (Jędrzej l51 i Zuzanna l15) z nóg. Trójka , bo nie tylko Kinga, grali jak Grupa Pata Mettheny i Jimmy Page razem i to w czasach jak ten drugi był w"w szczycie" - no i nie dowierzałem, żadne nie miało zapisu koncertu nawet gdzieś w pogotowiu.Spontaniczne ale z drugiej strony przemyślane,perfekcyjne granie. Perkusista i pianista -liga mistrzów Doskonale!!! "
27 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Radosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert tria Kingi Głyk w koszalińskiej Centrali Artystycznej - to pierwsza impreza w moim niekrótkim życiu, podczas której nie widziałem wykonawców, ale na szczęście dość dobrze słyszałem muzykę. Ciekawe doświadczenie... W nastrojowym wnętrzu tłok był taki, jak w dalekobieżnych pociągach za komuny. Fajnym zaskoczeniem było to, że publika wahała się w przedziale wiekowym 20 -30 lat, a przynajmniej spora jej większość. Muzyka? W większości energetyzujący jazz-rock, łatwy w odbiorze. Więcej? Tak!"
27 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wyjątkowy koncert, zachwycająca młoda dziewczyna super talent. Pogodna atmosfera na długo zagościła w sercach słuchaczy. Pozdrowienia dla gwiazdy :) "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno