KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Verdi Gala

Verdi Gala

Niepowtarzalne widowisko, które na długo zapadnie w pamięć

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.35</b> na 5
Średnia ocena: 4.35 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Dwusetna rocznica urodzin Giuseppe Verdiego stała się inspiracją do stworzenia międzynarodowego projektu Verdi Gala 2013. Roncole Verdi Orchestra, dotychczas występująca za granicą pod nazwą Opera Polska, powstała z inicjatywy maestro Marka Tracza i włoskiego dyrygenta Silvano Frontaliniego po udanej inauguracji Festiwalu Verdiowskiego w 1989 r. w miejscu urodzenia Giuseppe Verdiego - Roncole Verdi. Trzon orkiestry stanowią najwybitniejsi muzycy filharmonii i teatrów operowych z Polski i całej Europy. Giuseppe Verdi w swojej muzyce w sposób mistrzowski oddaje wszelkie ludzkie uczucia, emocje i namiętności. Najpiękniejsze arie, duety, ensamble i chóry ze słynnym Va pensiero w połączeniu z bogatą scenografią, bajecznymi kostiumami, oryginalną choreografią stworzą niepowtarzalne widowisko, które na długo zapadnie w pamięć.
Verdi Gala - filmy i grafiki
Foto #1 - Verdi Gala
Foto #2 - Verdi Gala
Foto #3 - Verdi Gala
Foto #4 - Verdi Gala
Foto #5 - Verdi Gala
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
9 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, świetni wykonawcy. Szczególnie podobał sie wszystkim Mauro Buda śpiewający barytonem. Jeśli chodzi o kobiece głosy i wrażenia wizualne to zarówno głos jak i uroda Moniki Michaliszyn niesamowite. Podsumowując koncert najwyższych lotów. "
9 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Świetny koncert. Soliści bardzo dobrzy. Orkiestra fantastyczna. brakowało słowa wiążącego. Nie wszyscy na tyle znają Verdiego , by wiedzieć jaką arię akurat wykonuje artysta."
9 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To była prawdziwa uczta dla duszy. "
9 grudnia 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry koncert, choć parę kiksów po stronie orkiestry się zdarzyło, natomiast chór i sopran rewelacja. Warto było. "
18 grudnia 2014
Ocena: 4 na 5
pl
EWA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne widowisko, doskonała akustyka sali. Różny poziom wykonawców, ale włoski baryton bardzo dobry. Nie mogę podać nazwiska, bo niestety zabrakło programów. Rezerwacja, dostawa biletów na medal!"
9 grudnia 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Małgosia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"widowisko było ucztą dla uszu. Orkiestra wspaniała i doskonałe brzmienie w sali audytorskiej w ICE KrakówA co do braku słowa wiążącego, to uważam, że trzeba samemu przygotować się trochę na słuchanie muzyki a nie mieć pretensji że czegoś" nie podano na tacy""
8 grudnia 2014
Ocena: 4 na 5
pl
Jurek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam! Brakowało tylko arii La donna e mobile :/"
8 grudnia 2014
Ocena: 3 na 5
pl
Alek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert. Soliści bardzo dobrzy ale nierówni. Orkiestra fantastyczna a Pani Maestro profesjonalna na najwyższym poziomie. Niestety nie mogę podać nazwisk artystów gdyż, nie tylko ja, byliśmy zawiedzeni z powodu niemożności kupienia programu. Organizator niestety nie przewidział wystarczającej ilości tegoż.W zamian za to powinien chociaż wyświetlać na tylnej kurtynie napisy z nazwami oper i nazwiskami solistów. Myślę, że ICE stać na taki sprzęt."
14 marca 2014
Ocena: 3 na 5
pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ piękny ,choć brakowało słowa wiążącego. Nie wszyscy na tyle znają Verdiego , by wiedzieć jaką arię akurat wykonuje artysta. No i sceneria hali sportowej w Koszalinie trochę odbierała splendoru widowisku. "
11 marca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe widowisko, super sprawa dla tych, którzy chcą coś fajnego przeżyć w życiu i coś poczuć."
11 marca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Edward oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne widowiskowe przedstawienie."
10 marca 2014
Ocena: 3 na 5
pl
Zbyszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Organizacja koncertu, i sam koncert nie zły (sporo pley becku) ale takiej muzyki nie powinno się słuchać w hali sportowej!!!"
8 marca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Aleksander oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety dostarczone sprawnie. Spektakl sprawił dużą przyjemność. Warto było !"
8 marca 2014
Ocena: 4 na 5
pl
Wanda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Widowisko wspaniałe-zwłaszcza II część. Piękne przeżycie posłuchać tak wspaniałych artystów i chór na żywo. Całość dopełniłby jeszcze konferansjer."
8 marca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Duża hala w Koszalinie to nie miejsce dla opery, ale mimo wszystko bardzo mi się podobało, muzyka świetna, głosy solistów wspaniałe widowisko bardzo udane"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno