KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Same Suki

Same Suki

Same Suki

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Same Suki to miks pięciu mocnych charakterów kobiet z różnych bajek muzycznych - ethno, klasyki, rozrywki, piosenki aktorskiej, muzyki ludowej. A połączenie tradycji i nowych środków wyrazu to coś co szczególnie lubimy w Dworze Artusa! Same Suki to formacja folkowa, która gra muzykę kobiet z miasta inspirowaną muzyką ludową. Dziewczyny chętnie sięgają do źródeł, jednak po to żeby śpiewać swoim głosem o tym co tu i teraz. Zespół powstał z radości życia, z pasji i pragnienia grania własnej, niczemu i nikomu niepodporządkowanej muzyki. Z chęci wyrażania siebie taką jaką się jest, bez cenzury. Ten wyjątkowy kobiecy ensemble wykorzystuje w niekonwencjonalny sposób tradycyjne instrumenty akustyczne takie jak cajon, bendir, lira grecka, rebab turecki, suka biłgorajska, fidel płocka czy wiolonczela. W połączeniu z wokalem sięgającym m.in. po środki wyrazu charakterystyczne dla teatru, Same Suki opowiadają codzienne historie w zupełnie nowy sposób. Mają w swoim dorobku kilka nagród najważniejszych festiwali folkowych w Polsce: Festiwalu Folkowego Polskiego Radia Nowa Tradycja, Dragon Folk Fest, Mikołajki Folkowe w Lublinie. Na festiwalu transVocale we Frankfurcie i Słubicach otrzymały Nagrodę dla Najciekawszego Zespołu Polskiego Roku 2014, a ich teledysk do piosenki VillageAnka został uznany najlepszym Teledyskiem Folkowym roku 2014.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
24 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"świetny koncert, polecam"
22 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Przemysław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pro. Jestem zdania, że muzyka broni się sama, bez tandetnych komentarzy w konfie. Każdy z widzów ma swój cel przybycia na koncert i nie należy weń ingerować."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno