KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Ewa Kuklińska i Andrzej Kuba Kubacki

Ewa Kuklińska i Andrzej Kuba Kubacki

Ewa Kuklińska, Andrzej Kuba Kubacki

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>0</b> na 5
Średnia ocena: 0 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Ewa Kuklińska Jest chyba najbardziej rozpoznawaną tancerką w Polsce. Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz Le Académie International la Danse i Schola Cantorum w Paryżu. Występowała w grupach baletowych Naya - Naya i Sabat. Zagrała w dwóch kultowych filmach "Lata dwudzieste, Lata trzydzieste?" i "Hallo Szpicbródka czyli ostatni występ króla kasiarzy". Tańczyła w Teatrze Wielkim. Pracowała również jako choreograf w teatrach, filmach i przy produkcjach estradowych.

Andrzej Kuba Kubacki Andrzej Kubacki podbił serca słuchaczy, którzy mieli również okazje poznać Go na antenie Radia Toronto, gdzie podczas wywiadu ukazał tajniki swojego talentu. Jego muzyka tak bardzo poruszyła Polonię Kanadyjską, że słuchacze zapragnęli usłyszeć Go ponownie i artysta otrzymał kolejne zaproszenie, z którego skorzystał w 2011r. Po występach został zaproszony do Polonijnych rozgłośni radiowych min. w Hamilton do Radia Bis i Toronto - Radia Toronto.
Ewa Kuklińska i Andrzej Kuba Kubacki - filmy i grafiki
Foto #1 - Ewa Kuklińska i Andrzej Kuba Kubacki
Foto #2 - Ewa Kuklińska i Andrzej Kuba Kubacki
Foto #3 - Ewa Kuklińska i Andrzej Kuba Kubacki
Foto #4 - Ewa Kuklińska i Andrzej Kuba Kubacki
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
Brak komentarzy - jeszcze nikt nie ocenił tej kategorii!
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno