KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Steve Nash & Turntable Orchestra

Steve Nash & Turntable Orchestra

Steve Nash & Turntable Orchestra

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Steve Nash & Turntable Orchestra Steve Nash & Turntable Orchestra to nowatorski projekt łaczący dwa muzyczne światy - muzykę klasyczną i turntablism. Kompozycje Steve'a Nasha napisane są na klasyczną orkiestrę, fortepian i gramofony obsługiwane przez DJ-ów. Warstwę dźwiękową stanowi kompilacja muzyki elektronicznej, która jest realizowana na gramofonach w oparciu o zmiksowany materiał. Całość przedsięwzięcia skupia w sobie brzmienia charakterystyczne dla muzyki klasycznej, opracowywane jednak za pomocą narzędzi nowych stylów muzycznych, przede wszystkim elektroniki i jazzu. Naturalne dźwięki fortepianu i orkiestry przeplatane są scratchowanymi partiami generowanymi przez gramofony, które pełnią funkcję instrumentów solowych.
Steve Nash & Turntable Orchestra - filmy i grafiki
Foto #1 - Steve Nash & Turntable Orchestra
Foto #2 - Steve Nash & Turntable Orchestra
Foto #3 - Steve Nash & Turntable Orchestra
Foto #4 - Steve Nash & Turntable Orchestra
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
25 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert "
25 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry koncert. Ciekawa formuła - koncert przygotowany przez muzyków z różnych krajów, którzy spotkali się na kilka dni przed koncertem"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno