KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
My Fair Lady - Opera Śląska w Bytomiu

My Fair Lady - Opera Śląska w Bytomiu

Opera Śląska w Bytomiu

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.73</b> na 5
Średnia ocena: 4.73 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
ZŁOTA MASKA 2013 w kategorii ROLA WOKALNO-AKTORSKA dla Anny Noworzyn za kreację roli Elizy Doolitle Akcja musicalu dzieje się w Londynie w XIX wieku, gdzie językoznawca, prof. Higgins, zakłada się z przyjacielem, że przemieni uliczną kwiaciarkę w damę z wyższych sfer. Przypadkowym obiektem eksperymentu staje się Eliza Doolittle Na scenie wystąpią soliści, chór, balet i orkiestra Opery Sląskiej w Bytomiu.. Oparty na dramacie Shawa musical "My Fair Lady" jest jednym z największych światowych sukcesów tego gatunku. Święcąc triumfy i rekordy popularności od swego powstania w 1956 r. , musical Loewego i Lernera dotarł na sceny teatrów całego świata. Dodatkowo spopularyzowała go wersja filmowa z 1964 r., nagrodzona ośmioma Oscarami , z Audrey Hepburn i Rexem Harrisonem w rolach głównych. "Jeden mały szczęścia łut", "Przetańczyć całą noc", "Tę ulicę znam" :wszystkie piosenki z "My Fair Lady" to przeboje , które niezmiennie zachwycają .Musical "My Fair Lady" jest jednym z największych światowych sukcesów tego gatunku. Pogodna i wartko tocząca się historia, doskonałe dialogi czerpiące z dobrego dramatu, i najlepsza z wszystkiego: świetna muzyka, która wytrzymała próbę czasu (prapremiera nowojorska w 1956 r.) , czynią z "My Fair Lady" utwór zdolny usatysfakcjonować zarówno wytrawnego melomana jak i początkującego bywalca teatru muzycznego.
My Fair Lady - Opera Śląska w Bytomiu - filmy i grafiki
Foto #1 - My Fair Lady - Opera Śląska w Bytomiu
Foto #2 - My Fair Lady - Opera Śląska w Bytomiu
Foto #3 - My Fair Lady - Opera Śląska w Bytomiu
Foto #4 - My Fair Lady - Opera Śląska w Bytomiu
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
14 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo miło spędzony czas, wspaniała gra artystów, polecam. Transakcja zakupu biletów sprawnie i bez problemów."
8 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Halina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Interesująco przygotowany spektakl, dobrze zaśpiewany i zagrany, bogactwo kostiumów. Z dużą przyjemnością obejrzałam to przedstawienie."
7 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo zadowolony zarówno z obsługi zamówienia biletów które dotarły na czas, jak również z przedstawienia które w wykonaniu artystów Opery Śląskiej zachwyciło."
6 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miło spędzony czas.Tylko jednemu z głównych bohaterów często szwankował mikrofon. "
6 lutego 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piekna gra artystów,przedstawienie bardzo mi się podobało Jeśli byłaby możliwość to nieco skróciłabym akt pierwszy o 10 min,i fajne byłyby bogatsze dekoracje sceny -z poszanowaniem Ewa Kozińska "
6 lutego 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl bardzo mi się podobał, piękne stroje, za mało jednak było śpiewu operowego podczas występów."
5 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo miło spędzony wieczór -POLECAM"
5 lutego 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl interesujący, na scenie dużo się dzieje. Ciekawe wykorzystanie gwary śląskiej. Piękne głosy głównych postaci. Polecam."
5 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem zadowolona. Godzina 17.00 bardzo mi odpowiadała. To ważne dla przyjezdnych, co do kontaktu z kulturą mają 120 km. Jedyny mankament, dialogi były za ciche, trzeba było trochę wysilać uszy. Muzyka żywiołowa, orkiestra świetna. Głos pani Elizy przepiękny, polecam."
5 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zabawny spektakl, świetnie się go ogląda a główna rola kobieca fantastyczna. Dla głosu pani Anny Noworzyn-Sławińskiej warto było wybrać się do filharmonii. Cudowna kobieta! Podobnie rzecz się ma z rolą zagraną i wspaniale zaśpiewana przez pana Adama Woźniaka. Gratulacje!"
5 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Stanisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Warto było jechać 260 km w obie strony. Miłe spędzenie soboty."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno