KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Tribute to Jantar

Tribute to Jantar

Uczestnicy programów "The Voice of Poland", "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz "Mam talent"

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.48</b> na 5
Średnia ocena: 4.48 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
"Tribute to Jantar", to projekt, w którym najlepsi uczestnicy programów "The Voice of Poland", "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz "Mam talent" śpiewają utwory Anny Jantar. Na scenie zaprezentują się m.in. Aro Kłusowski, Jagoda Kret, a także Marek Kaliszuk i Ada Fijał, którzy jednocześnie poprowadzą koncert. Usłyszmy również innych wokalistów, którzy dotarli do ścisłych finałów muzycznych show. Artyści zaprezentują na scenie swoje interpretacje utworów Anny Jantar. Piosenki przygotowywane są w zupełnie nowych aranżacjach. Podczas naszych koncertów miłośnicy Anny Jantar doznają wielu wzruszeń i niezapomnianych wrażeń. Podczas widowiska w Filharmonii Podkarpackiej jako Gwiazda Wieczoru wystąpi Magda STECZKOWSKA. To już kolejne przedsięwzięcie Arka Kłusowskiego, który dwa lata temu zrealizował koncert ku pamięci zmarłej artystki podczas IV edycji "Rzeszowskiego Święta Wokalnego". Ta cykliczna impreza przywraca dawne, ale jednocześnie uwielbiane przez wszystkich piosenki polskich artystów. Repertuar Anny Jantar przyciągnął w Rzeszowie tłumy widzów. Koncerty w Teatrze Capitol w Warszawie zostały wyprzedane już ponad tydzień przed wydarzeniem, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu tym wydarzeniem. Siedem wspaniałych młodych głosów wykonuje takie przeboje jak "Tylko mnie poproś do tańca", "Nic nie może wiecznie trwać", czy "Najtrudniejszy pierwszy krok", a to wszystko przy akompaniamencie orkiestry na żywo - bandu pod dyrekcją Krzysztofa Mroziaka. "Tribute to JANTAR" to obecnie dopracowane w szczegółach widowisko muzyczne, które niebawem zachwycać będzie publiczność w całej Polsce, podczas planowanej na przyszły rok trasy koncertowej.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
6 kwietnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wokalistka która śpiewała najładniej i najwięcej miała bardzo ładny ubiór, szkoda że zasłonięty swetrem "
28 marca 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Za krótki koncert :)"
19 marca 2018
Ocena: 1 na 5
pl
Kamila oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety jestem rozczarowana koncertem. Zdecydowanie odradzam udział w koncercie osobom liczącym na tradycyjne wykonanie piosenek Anny Jantar. W tej cenie biletu spodziewałam się czegoś zachwycającego. Ponadto koncert trwał zaledwie półtoragodzinny. "
19 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Uwielbiam utwory Anny Jantar, więc koncert sprawił mi wielką przyjemność. Ciekawe, rockowe brzmienie w nowej aranżancji i ekspresja młodych wykonawców pozwolił mi odkryć na nowo te piękne kompozycje. Jednakże jeśli ktoś oczekuje tradycyjnego wykonania, może poczuć rozczarowanie. My z mężem byliśmy zachwyceni, ale czuliśmy lekki niedosyt, że koncert trwał niespełna 2 godziny ."
18 marca 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko w porzadku, z tym że musicie popracowac nad oznaczeniem miejsc przy zakupie biletow przez internet. "
18 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo mi się podobał. Byłoby jeszcze fajniej, gdyby na telebimach wyświetlane były teksty utworów. Polecam."
18 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajny koncert. Polecam z całego serca. Najbardziej urocza była młodość bijąca ze sceny, talent wykonawców i świetne aranżacje. Warto było kupić bilet..."
18 marca 2018
Ocena: 4 na 5
pl
grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"zakup online super koncert ujdzie "
18 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Natalia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, zdolni artyści, niesamowita atmosfera. "
14 marca 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert ciekawy , inne niż zazwyczaj interpretacje piosenek Anny Jantar, chwilami bardzo zaskakujące , bo w męskim wydaniu, ale ogólnie koncert ok, chociaż w tej cenie biletu spodziewałam się czegoś bardziej wysmakowanego i ciekawszego."
14 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Anita oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam! Fantastyczny koncert :)"
12 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem rozczarowana koncertem. Nowe aranżacje pięknych utworów nie trafiły w mój gust, w mojej ocenie okaleczyły nawet piosenki śpiewane przez Annę Jantar. Zdecydowanie odradzam udział w koncercie osobom liczącym na tradycyjne wykonanie. "
12 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Tańczyłam, śpiewałam, bardzo mi się podobało. Tylko dlaczego tak krótko? Te 1,5 h zleciało momentalnie.... Od pierwszej, drugiej piosenki Pan Marek powinien bardziej zdecydowanie zachęcać do tańca i śpiewów, a tak wszystko rozkręciło się dopiero na pół godziny przed końcem. Zdecydowanie polecam. Więcej takich koncertów w Lublinie."
12 marca 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Bogdan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ogólnie ok. Kilka aranżacji nie przypadło mi do gustu."
3 kwietnia 2017
Ocena: 1 na 5
pl
Jerzy oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem rozczarowany-interpretacja muzyczna całkowicie nietrafiona -utwory Anny Jantar w męskim wykonaniu i w innej interpretacji w żaden sposób nie oddawały oczekiwanej niesamowitej atmosfery. Jak młodzi artyści chcą się wypromować to niech napiszą własne utwory. "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno