KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Elżbieta Adamiak

Elżbieta Adamiak

Elżbieta Adamiak

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Podczas koncertu Elżbieta Adamiak zaprezentuje swoje największe przeboje z 8 płyt oraz piosenki w świątecznym klimacie.Artystce na scenie towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół muzyczny w składzie: Piotr Goljat - fortepian, śpiew Sebastian Ruciński - gitara Piotr Górka - kontrabas
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
15 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Kazimierz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany występ Elżbiety Adamiak. Klimat jej piosenek jest niepowtarzalny."
8 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny koncert dawno nie widzianej w Krakowie p. Elżbiety Adamiak. Wspaniały charakterystyczny głos, umiejętność wyczarowania ciepłego nastroju, świetny kontakt z publicznością. Trochę dowcipu,trochę nostalgii i NAJPRAWDZIWSZA POEZJA! Pani Elżbieto,bardzo dziękujemy za ten koncert i bisy mimo choroby. Dużo miłości:)"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno