KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Janusz Laskowski

Janusz Laskowski

Janusz Laskowski

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Polski piosenkarz muzyki rozrywkowej, kompozytor i aranżer. Dzieciństwo spędził w swojej rodowej miejscowości, która po II wojnie światowej przydzielona została ZSRR, deportowany do "nowej" Polski w 1957 r. Karierę piosenkarską rozpoczął w latach 60. ubiegłego stulecia. Debiutował jako piosenkarz i kompozytor w amatorskim zespole Ananasy w Białymstoku. W 1967 r. prowadził własny zespół Dacyty. W tamtych latach jego niezbyt profesjonalne nagrania wydawane były w dużej liczbie na pocztówkach dźwiękowych (np. "Przepustka"), dzięki którym zdobył rzesze miłośników. Piosenki które zdobyły popularność w jego wykonaniu to: Beata z Albatrosa, Żółty jesienny liść, Kolorowe jarmarki (Nagroda Dziennikarzy, Nagroda Publiczności na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 1977). Jego piosenki zajmowały wysokie pozycje na radiowych i telewizyjnych listach przebojów. Otrzymał Złotą i Platynową płytę. Wielokrotnie koncertował dla Polonii - zarówno w krajach europejskich, jak i w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, a także w Australii. Laskowski jest także działaczem charytatywnym. Wspiera działalność instytucji związanych z Kościołem katolickim. Jest częstym gościem koncertów i uroczystości religijnych.
Janusz Laskowski - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
27 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo podobał mi się występ p.Janusza Laskowskiego, który naprawdę daje z siebie wszystko aby rozbawić publiczność.Piosenki dla nas znane,stąd można było odczuć minione lata "
25 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
JOLANTA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletu przez "Kup bilecik" to wygoda tym bardziej, że na koncert Pana Janusza Laskowskiego w Kole udało mi się kupić bilety w pierwszym rzędzie. Pan Janusz i jego przyjaciele - muzycy mimo wieku są w świetnej formie i dali naprawdę świetny koncert.W repertuarze występu były najbardziej znane utwory gwiazdy tj." Kolorowe jarmarki" , "Beata z Albatrosa", "Żółty liść", itd oraz te nowsze takie jak "Być razem blisko". Widać było, że nie tylko ja , ale i reszta publiczności bawiła się świetnie "