KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Gwiezdny Sylwester w Śnie Pszczoły

Gwiezdny Sylwester w Śnie Pszczoły

2000DirtyDj's

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
W tę ostaniom noc w 2016 roku z prędkością światła zabierzemy Was do GWIAZD! Nasz międzyplanetarny i niezidentyfikowany statek startuje o 21.30, i lecimy! Lecimy do Nowego Roku, po drodze pijemy świecące drinki, smakujemy kosmicznych przekąsek, zwiedzamy galaktyki i oczywiście spotykamy GWIAZDY, nie tylko te świecące na niebie, ale też te chodzące po ziemi! Bo przecież np. Elvis, KOSMITĄ był! Star Wars, Startrec, Nasa, Kosmiczni Cowboye, celebryci, UFOludki i wszystkie inne LUDKI, tej nocy pokażcie nam swoją prawdziwą twarz na MIĘDZYPLANETARNEJ IMPREZIE!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
2 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mały zgrzyt ze stolikiem na początku, ale dostaliśmy niezłą rekompensatę, więc organizatorzy bardzo w porządku. Cała impreza świetna."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno