KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Turniej Pięciu Tenorów

Turniej Pięciu Tenorów

Adam Zdunikowski, Dariusz Stachura, Tomasz Krzysica, Adam Sobierajski, Mariusz Ruta

kategoria
1
wydarzenie
Średnia ocena: <b>4.95</b> na 5
Średnia ocena: 4.95 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Dlaczego turniej? Trochę dla celów marketingowych, trochę dla zabawy. Artyści nie konkurują ze sobą, raczej w zabawny sposób się przekomarzają, niby złośliwie przeszkadzają sobie nawzajem w wykonaniach, ale tak naprawdę doskonal się uzupełniają. W koncercie wielkich tenorów zwykle bierze udział piątka najważniejszych, czyli ci, którzy zaśpiewają w Rzeszowie. Publiczność swymi głosami uraczą: Adam Zdunikowski, solista Teatru Wielkiego w Warszawie, Dariusz Stachura solista Teatru Wielkiego w Łodzi nazwany Polskim Pavarottim, Tomasz Krzysica- absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej, Adam Sobierajski- solista Teatru Muzycznego w Lublinie oraz Mariusz Ruta z białostockiej opery. Towarzyszyć im będzie zespół Strauss Ensemble Artura Jaronia. O brak wrażeń nie ma się co martwić - panowie występować będą zarówno solo, jak i razem w piątkę. Na jaki repertuar można liczyć? Nie zabraknie najsłynniejszych piosenek o miłości z kultowym "O sole mio" na czele. Publiczność dostanie też nieco muzyki typowo rozrywkowej, czyli tej ze znanych filmów, jak choćby "Maria" z "West Side Story". Tenorzy zaśpiewają też opery, operetki i oczywiście najpiękniejsze arie z repertuaru Luciana Pavarottiego. Adam Sobierajski jest solistą Gliwickiego Teatru Muzycznego. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Lublinie, Mazowieckim Teatrem Muzycznym w Warszawie, Teatrem Muzycznym w Poznaniu i Łodzi, Operą Śląską w Bytomiu, Teatrem Wielkim w Poznaniu, Filharmoniami Śląską, Zabrzańską, Częstochowską, Krakowską, Toruńską, Słupską, Bydgoską, Zielonogórską i Świętokrzyską. Zdobywał nagrody na konkursach wokalnych we Wrocławiu, Vercelli (Włochy) i Krynicy Górskiej. Zdobył trzecie miejsce w Europejskim Konkursie Tenorów w 2009 roku. Dariusz Stachura to szczęściarz, w którym piękny głos i niepospolity talent połączyły się z atrakcyjną aparycją, wielkim sercem oraz urokiem i serdecznością sprawiającymi, iż to artysta nie tylko ceniony, ale też po prostu szczerze lubiany. Dariusz Stachura to absolwent Łódzkiej Akademii Muzycznej, polski Pavarotti. Dariusz Stachura jest solistą Teatru Wielkiego w Warszawie i równocześnie usłyszeć go można w operze norymberskiej a nazywany jest POLSKI PAVAROTTIM. Adam Zdunikowski to laureat konkursów wokalnych w Nowym Sączu, Warszawie, Wiedniu i Szczecinie. Współpracuje ze wszystkimi teatrami operowymi w Polsce, a także z Staatsoper w Hamburgu, Narodnim Divadlem w Pradze oraz z Operą Narodową w Sofii. Jego repertuar obejmuje ponad 40 partii operowych i 50 oratoryjnych. Tomasz Krzysica to osobowość artystyczna włoskich konkursów wokalnych. Regularnie występuje Filharmonii Narodowej w Warszawie. Mariusz Adam Ruta - najmłodszy z tenorów, którzy pojawili się w Płocku. Występuje w Teatrze Muzyczny w Łodzi oraz Operze i Filharmonii w...Białymstoku.
10 marca 2018
godz. 18:00

TURNIEJ PIĘCIU TENORÓW

Ceny biletów:
od 80 do 100 PLN
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
28 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspanialy koncert!!!!"
23 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Augustyn oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspanialy koncert!"
23 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Mateusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowite wydarzenie, pełne akcentów humorystycznych jak i chwytających za serce. Znane pieśni neapolitańskie oraz parę "smaczków" Jana Kiepury na deser. Polecam!"
21 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Regina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"super występ, wspaniały koncert, super dobrani tenorzy-moi ulubieni-czekam na kolejne występy w tym składzie tenorów plus może jakieś Panie-wieczór niepowtarzalny"
21 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dlaczego nie było Zdunikowskiego? Koncert bardzo dobry,wspaniała zabawa, trochę wzruszeń. Czekamy na więcej!!!!"
20 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wykonawcy na bardzo wysokim poziomie, nie tylko wokalnym, ale również humorystycznym i w nawiązywaniu kontaktu z publicznością. Mamy naprawdę świetnych śpiewaków, którzy w mistrzowski sposób wykonują przeboje od opery do muzyki rozrywkowej, lekkiej. Wielkie uznanie dla całej piątki."
20 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Genowefa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert!!!! Brakowało mi tylko Pana Zdunikowskiego. Rozumiem, że jakieś ważne względy nie pozwoliły mu wystąpić w Rzeszowie."
20 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe wydarzenie, wspaniała atmosfera, czekam na kolejne"
19 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
alina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo ładny. "
19 lutego 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Udany koncert, repertuar dobrany do karnawału, wykonany dobrze, w sali filharmonii wolałabym bez nagłośnienia . "
19 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Leszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert,świetna atmosfera i zabawa. Zespół muzyczny ze wspaniałą skrzypaczką. Jedyny minus to brak płyty z nagraniami z występu 5 tenorów."
19 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne wydarzenie, polecam każdemu fanowi opery i muzyki klasycznej"
19 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny koncert"
19 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Kazimiera oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny, wzruszający koncert! "
19 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Lidia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały występ , piękne głosy, wyjątkowa atmosfera. Chętnie wybrałabym się jeszcze raz na ten sam koncert."