KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Śląska Grupa Bluesowa

Śląska Grupa Bluesowa

Leszek Winder, Michał "Gier" Giercuszkiewicz, Mirosław Rzepa, Agnieszka Łapka, Krzysztof Głuch

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
ŚLĄSKA GRUPA BLUESOWA To od lat czołowi muzycy polskiej sceny bluesowej i rockowej. Prezentują unikalne brzmienie i sposób grania lat 70-tych. Zespół od lat jest uznawany za głównego przedstawiciela śląskiego bluesa. Zapraszamy na pełen energii koncert legendarnych muzyków. * Leszek Winder (gitara) Gitarzysta i kompozytor, jedna z czołowych postaci śląskiego środowiska muzycznego. Nagrał szereg płyt autorskich w tym wielu złotych. Jest laureatem Fryderyka prestiżowej nagrody Polskiej Akademii Fonograficznej. Gra w zespołach Krzak, Śląska Grupa Bluesowa i Czarny Pies. Od lat uznawany za czołowego gitarzystę blues i rock w plebiscytach (GUITAR TOP, BLUES TOP i inne). * Michał "Gier" Giercuszkiewicz (perkusja) Charyzmatyczny perkusista zespołu DŻEM oraz Apogeum, Kwadrat, Krzak, SBB, Free Surprises, Cree, Bezdomne Psy, Śląska Grupa Bluesowa, Jan i Józef Skrzek, Loco Richter, Elżbieta Mielczarek i wielu innych. Współtworzył i nagrał wszystkie znane utwory grupy Dżem z Ryszardem Riedlem. Od wielu lat mieszka w Bieszczadach w domu zbudowanym na zbiorniku Solina. * Mirosław Rzepa (gitara basowa, gitary) Gitarzysta , multiinstrumentalista. Od lat ściśle związany z czołówką śląskiego środowiska muzycznego. Współpracował, nagrywał i koncertował między innymi z grupami SBB, Krzak , Dżem, Bezdomne Psy, Błędowski-Winder Band oraz Elżbietą Mielczarek, Ryszardem Skibińskim, Ryszardem Riedlem, Zbigniewem Hołdysem...... Z zespołem gościnnie koncertują * Agnieszka Łapka (wokalistka) Śpiewa charakterystycznym niskim głosem. Przez wiele lat Agnieszka współpracowała z Janem Skrzekiem i Śląską Grupą Bluesową obecnie współtworzy grupę Oscilate * Krzysztof Głuch (pianista, kompozytor) Jest jednym z czołowych pianistów jazzowych i bluesowych. Ceniony muzyk sesyjny, inicjator wielu projektów muzycznych. Nagrywał i koncertował z miedzy innymi: Martyna Jakubowicz, Ireneusz Dudek, Dżem, Cree, Pick-up, Young Power, Free Dancing i inni.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
11 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
ELŻBIETA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ciekawe przyjemne brzmienie + piękny głos Pani A. Łapki sprawily, że spędziłam bardzo przyjemny relaksujacy wieczór do tego w miłym towarzystwie. Polecam wszystkim. El."
11 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Jagoda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniała grupa, świetni muzycy. "Alarm dla Śląska" - powalił mnie! Brawo dla wszystkich członków grupy, aby mieli dużo sił i zapału jak najdłużej. Blues Club jak zawsze - świetna atmosfera, którą tworzą właściciel, obsługa i publiczność."
11 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert. Agnieszka śpiewa nisko jak Nina Simone. No i jej włosy... ;) "
11 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"ŚGB jak zawsze w formie. Klimat był :) W klubie sympatyczna atmosfera. Warto było pojechać ponad 100 km :)"
11 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"fajna impreza "
11 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetna muza, bardzo przyjemny wieczór, wokal nieco odstaje od reszty grupy"
11 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłem pierwszy raz. Jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim."
12 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajna impreza klubowa. Super klimat , wykonanie muzyczne takie jakiego oczekiwałem. Byłem pierwszy raz w tym klubie i na pewno jeszcze tam zawitam choć z Gdańska jest daleko..."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno