KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Broadway Musical School

Broadway Musical School

artyści Broadway Musical School

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.62</b> na 5
Średnia ocena: 4.62 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Broadway Musical School to największa sieć szkół musicalowych w Polsce. To wyjątkowe miejsce dla tych, którzy kochają śpiew, taniec i aktorstwo. To miejsce dla ludzi z pasją, dla których obcowanie ze światem artystycznym, kreowanie go i tworzenie jest fantastyczną, niekończącą się przygodą. To miejsce zarówno dla tych, którzy swoją przyszłość wiążą ze sceną, jak i tych, dla których spotkanie z musicalem będzie jedną z najpiękniejszych przygód w życiu. Zwieńczeniem rocznej, intensywnej pracy w Broadway Musical School jest autorski musical, wystawiany w Teatrze Palladium w Warszawie.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
8 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Aneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występy super. Dzieciaki i instruktorzy dużo włożyli ciężkiej pracy. Gratulacje. "
8 stycznia 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super!!!! Dzieci i młodzież występująca cudowni!!!! Widać, że to ich żywioł !!!! I jak ciężka prace włożyli w swoje występy. Jedyna moja uwaga dotyczy godzin występu. Zwłaszcza drugiego koncertu. Rozpoczęcie dwugodzinnego koncertu o 19.50 uważam za zbyt późne. Zwłaszcza, że dzieci następnego dnia muszą iść do szkoły. Poza tym super!!!"
8 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
GRAZYNA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"PROSZE PANISTWA WYSTRPY BYLY BARDZO PIEKNE I FANTASTYCZNE POZDRAWIAM ORGANIZATOROW TEGO WYSTEPU"
18 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie super, dzieciaki rewelacja, w tak krótkim czasie -ogromne postępy, brawa dla kadry:) organizacyjnie zaś kiepsko :( i trochę za głośno Ogólnie 5"
17 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowne, szalone, nastrojowe przedstawienie. Niezapomniane wrażenia. Ogromny wkład pracy instruktorów i cudowna zabawa dzieci. Dziękuję i skorzystam następnym razem."
17 grudnia 2017
Ocena: 3 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"bardzo duża i świetna praca instruktorów wykonawców. Dzieciaki fantastyczne. Organizacja fatalna. Opóżnienie imprezy z godz. 17 spowodowało karambol na przejściach. Jedni wychodzili, a drudzy (na godz. 19) wchodzili. "
17 grudnia 2017
Ocena: 2 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W zeszłym roku było lepsze przedstawienie - w tym roku miałam wrażenie, ze przy niektórych piosenkach cześć dzieci nie wiedziala po co jest na scenie - może to stres a może dzieci nie były wystarczajaco przygotowane. Jeśli chodzi o organizacje przedstawienia o 19:30 to było strasznie. Zamieszanie, cześć ludzi dokupiło sobie bilety - mieli dostawione krzesełka i zasłaniali innym. Dopiero po interwencji przesadzono tych ludzi. Niestety przez te sytuacje przedstawienie bylo opóźnione. Zaduch w sali"
17 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gratuluję organizatorom! W tak krótkim czasie przygotowali rewelacyjne przedstawienie świąteczne. Świetnie poradzili sobie z tak ogromną ilością wykonawców!!! A bilety kupowało się tutaj bardzo łatwo i szybko . "
21 czerwca 2017
Ocena: 2 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W zeszłym roku dużo lepsze przedstawienie. W tym roku zapomniano o najmłodszych. Były tylko gdzieś tam z tyłu. Przykro ,czuje się ,że liczą się tylko pieniądze"
18 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Dominika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ekspresowa transakcja. Polecam."
15 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dzieciaki super Instruktorzy juz tak sobie.przedstawienie profesjonalnoe przygotowame ale momentami nudnawe."
15 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ogromny wkład dzieci i instruktorów. Wielkie gratulacje dla organizatorów"
14 czerwca 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bawiłem się bardzo dobrze, piękne wykonania, bardzo duże zaangażowanie młodych artystów i opiekunów. Zgrabnie połączono Rejs z Romeo i Julią - :). Ilość dzieci powodowała, że część z nich była niewidoczna (co może być zawodem zarówno dla dzieci jak i oglądających najbliższych). Niestety soliści bardzo często powtarzali się i nie dano szansy większej ilości dzieci na zaprezentowanie swoich umiejętności. Jestem pod wrażeniem skali przedsięwzięcia i drobiazgowych przygotowań. Obserwuję widoczny rozwój dzieci (w porównaniu do przedstawienia w połowie roku)."
14 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Bitwa o Broadway" była o niebo lepsza:(. Przykre, ale komercja tegoroczna zabiła ducha teatru. Kilkanaście lokalizacji =obniżenie poziomu, liczą się niestety jedynie pieniądze:(((( "
14 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Super Przedstawienie. Gratulacje, gratulacje dla Wszystkich Osób tych Małych i Dużych. "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno