KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Milonga Piernikowa

Milonga Piernikowa

Toruńska grupa tancerzy tanga

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.67</b> na 5
Średnia ocena: 4.67 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Toruńska grupa tancerzy tanga ma wielką przyjemność zaprosić wszystkich miłośników tanga argentyńskiego na wielką Milongę Piernikową do samego serca Miasta Pierników. Milonga, to spotkanie taneczne, na którym tańczy się wyłącznie tango argentyńskie. Dla jednych jest to flirt dwóch osób z muzykę. Jeden z najwybitniejszych poetów tanga Enrique Santos Discépolo nazwał tango smutną myślą, którą się tańczy.... Sam początek tańca jest również niezwykły - tancerze chęć wzajemnego tańca aranżują poprzez spojrzenie i przekazanie drobnego gestu wzajemnej akceptacji (cabeceo). Muzyczna historia tanga argentyńskiego sięga XVIII wieku, ale prawdziwy rozwój przypada na początek XX wieku w Argentynie i Urugwaju. Od początku było komponowane jako muzyka taneczna, zaś styl tańca zakładał wzajemne bliskie objęcie, co jeszcze w latach 20. budziło niemałe kontrowersje w Europie. Najbardziej istotnym elementem tanga argentyńskiego jest pełna improwizacja kroków. Ta sama muzyka, ten sam utwór różne pary mogą interpretować w swój indywidualny sposób uzależniony od przeżywanych emocji.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
15 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"" Piernikowa " na stałe wpisała się do naszego tangowego kalendarza. Piękne wnętrza, piękna muzyka, bardzo sympatyczni ludzie, super organizacja. Tłok na parkiecie jest potwierdzeniem mojej opinii, świadczy o atrakcyjności tej imprezy :). "
14 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Amelia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"super jak zawsze :)"
29 lipca 2018
Ocena: 3 na 5
pl
A. oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Tłok i bardzo złe warunki termiczne w Dworze Artusa popsuły wrażenia z tego, wyczekiwanego wydarzenia. Może następnym razem?..."
9 kwietnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Szybko, sprawnie, wygodnie - super."
25 lipca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To było cudowne tangowe wydarzenie w pięknej sali urokliwego Torunia."
24 lipca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
MARTA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetnie zorganizowany event, który wspaniale promuje Miasto Toruń. Doskonała atmosfera, piękne zabytkowe sale Dworu Artusa i mnóstwo przyjaznych osób. Polecam kolejne edycje Piernikowej Milongi! "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno