KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
MOJŻESZ OPERA

MOJŻESZ OPERA

MOJŻESZ OPERA W WYKONANIU OPERY LWOWSKIEJ

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.89</b> na 5
Średnia ocena: 4.89 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Zapraszamy Państwa serdecznie na OPERĘ MOJŻESZA. Wysoki poziom artystyczny widowiska zapewnia 200-osobowy zespół gwiazd Opery Lwowskiej (orkiestra, chór, balet, soliści). Specjalnie zbudowana scenografia wprowadza widza w świat Mojżesza.
MOJŻESZ OPERA - filmy i grafiki
Foto #1 - MOJŻESZ OPERA
Foto #2 - MOJŻESZ OPERA
Foto #3 - MOJŻESZ OPERA
Foto #4 - MOJŻESZ OPERA
Foto #5 - MOJŻESZ OPERA
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
30 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jedyny minus to brak tłumaczenia"
21 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Jadwiga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Muzyka piękna, głosy również wspaniałe,ale spodek nie jest do takich imprez, psuje całe przedstawienie. Światła z pulpitów orkiestry świeciły nam prosto w oczy ,scenografia ginęła, zero klimatu teatru ,opery . Szkoda takiego spektaklu do takiego obiektu.,brak klimatu. "
6 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zgadzam się z poniższymi opiniami. Widowisko faktycznie piękne. Moje wrażenia pokrywają się z opinią Bernarda, Andrzeja i innych"
4 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Opera przepiękna, minus brak tłumaczenia. "
3 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Bernard oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne widowisko. wspaniała gra świateł. Przy tak dużej sali, orkiestra i głosy solowe były dobrze wyważone. Jedynie chór słabo nagłośniony (ledwo było słyszeć męskie głosy). Minusem jest brak tłumaczenia."
2 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
""wszystko ok, ale brakowało tłumaczenia""
1 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Już na początku pierwsze rozczarowanie! Brak napisów lub chociażby tekstu libretta w formie papierowej. Śpiewy piękne, wspaniała gra świateł, dużo symboliki, poruszająca muzyka… Spodek nie był najleprzym miejscem na ten spektakl."
31 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko było by ok (jak będą we Wrocłąwiu to pojadę raz jeszcze!) ale... - brak wprowadzenia, jakieś słowo wstępne, przywitanie przez władze miasta etc... - brak libretta w języku polskim; wystarczyło wejść na stronę opery lwowskiej gdzie było tłumaczenie. Młodzi ludzie rozprowadzali płyty - mogli wręczać kartkę z tłumaczeniem. Z tyłu jakaś reklama i żadne koszta. Gwiazdki: za sam pomysł, za przedstawienie: 5 a za organizację: 4"
30 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
GENOWEFA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"piękna muzyka ,brak tłumaczenia"
30 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Owszem piękna muzyka i gra artystów, ale spodziewałam się więcej. Brak libretta w języku polskim, dekoracje w formie minimalistycznej. Podobnie fabuła bardzo okrojona. Akustyka kiepska, a ustawienie krzeseł fatalne. Co szkodziło rozstawić je z przesunięciem o pół krzesła co drugi rząd ?"
30 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety wielkie rozczarowanie, orkiestra i śpiew pełen profesjonalizm, jednak twórca opery nie miał pomysłu na pokazanie historii Mojżesza, która jest przecież sama w sobie tak barwna, pasjonująca.. Fabuła została właściwie ograniczona do kilku wątków, które przeciągały się w nieskończoność, w dużym stopniu do takiego wrażenia przyczyniło się brak tłumaczenia. Scenografia słaba, trochę można wytłumaczyć to ograniczonymi możliwościami na hali, jednak akcja mogłaby być bardziej wartka i obrazowa."
29 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Bronisława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Muzyka piękna, głosy wspaniałe, jednak duże rozczarowanie za brak nawet minimalnego wprowadzenia do treści - brak tłumaczenia, drugi raz nie skorzystam."
29 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłem pod wielkim wrażeniem tego przedstawienia. Wspaniałe chóry, soliści i bardzo dobra orkiestra. Szkoda,że nie było informacji o libretcie. Więcej takich imprez. Szkoda,że tak mało widzów. "
29 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Śpiew piękny, część baletowa fantastyczna, brak tłumaczenia. Polecam gorąco."
29 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne widowisko. Niestety brak programu, brak libretta. Wygodna forma zakupu biletów."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno