MOJŻESZ OPERA

MOJŻESZ OPERA W WYKONANIU OPERY LWOWSKIEJ

0
wydarzeń
0
dostępnych biletów
4.89
4,89 » 
średnia ocena klientów
w skali od 1 do 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Zapraszamy Państwa serdecznie na OPERĘ MOJŻESZA. Wysoki poziom artystyczny widowiska zapewnia 200-osobowy zespół gwiazd Opery Lwowskiej (orkiestra, chór, balet, soliści). Specjalnie zbudowana scenografia wprowadza widza w świat Mojżesza.
Komentarze i oceny klientów o MOJŻESZ OPERA
Imię uczestnika wydarzenia:
Numer zamówienia:
Adres mailowy:
Liczba przyznanych gwiazdek:
Komentarz dla tego artysty (minimum 1-2 zdania):
Po każdym zakończonym wydarzeniu zachęcamy wszystkich naszych klientów do wystawienia komentarza. Aby wystawić nowy komentarz należy przyznać odpowiednią ilość gwiazdek oraz uzupełnić wszystkie pola w powyższym formularzu. Adres e-mail oraz numer zamówienia nie zostaną opublikowane i służą tylko do weryfikacji czy osoba zgłaszająca komentarz była naszym klientem (należy podać takie same dane jak przy zamówieniu). Wszystkie komentarze przed publikacją podlegają weryfikacji, dlatego prosimy o merytoryczne wpisy.

30 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jedyny minus to brak tłumaczenia"

21 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Jadwiga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Muzyka piękna, głosy również wspaniałe,ale spodek nie jest do takich imprez, psuje całe przedstawienie. Światła z pulpitów orkiestry świeciły nam prosto w oczy ,scenografia ginęła, zero klimatu teatru ,opery . Szkoda takiego spektaklu do takiego obiektu.,brak klimatu. "

6 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zgadzam się z poniższymi opiniami. Widowisko faktycznie piękne. Moje wrażenia pokrywają się z opinią Bernarda, Andrzeja i innych"

4 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Opera przepiękna, minus brak tłumaczenia. "

3 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Bernard oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne widowisko. wspaniała gra świateł. Przy tak dużej sali, orkiestra i głosy solowe były dobrze wyważone. Jedynie chór słabo nagłośniony (ledwo było słyszeć męskie głosy). Minusem jest brak tłumaczenia."

2 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
""wszystko ok, ale brakowało tłumaczenia""

1 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Już na początku pierwsze rozczarowanie! Brak napisów lub chociażby tekstu libretta w formie papierowej. Śpiewy piękne, wspaniała gra świateł, dużo symboliki, poruszająca muzyka… Spodek nie był najleprzym miejscem na ten spektakl."

31 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko było by ok (jak będą we Wrocłąwiu to pojadę raz jeszcze!) ale... - brak wprowadzenia, jakieś słowo wstępne, przywitanie przez władze miasta etc... - brak libretta w języku polskim; wystarczyło wejść na stronę opery lwowskiej gdzie było tłumaczenie. Młodzi ludzie rozprowadzali płyty - mogli wręczać kartkę z tłumaczeniem. Z tyłu jakaś reklama i żadne koszta. Gwiazdki: za sam pomysł, za przedstawienie: 5 a za organizację: 4"

30 marca 2017
Ocena: 5 na 5
GENOWEFA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"piękna muzyka ,brak tłumaczenia"

30 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Owszem piękna muzyka i gra artystów, ale spodziewałam się więcej. Brak libretta w języku polskim, dekoracje w formie minimalistycznej. Podobnie fabuła bardzo okrojona. Akustyka kiepska, a ustawienie krzeseł fatalne. Co szkodziło rozstawić je z przesunięciem o pół krzesła co drugi rząd ?"

30 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety wielkie rozczarowanie, orkiestra i śpiew pełen profesjonalizm, jednak twórca opery nie miał pomysłu na pokazanie historii Mojżesza, która jest przecież sama w sobie tak barwna, pasjonująca.. Fabuła została właściwie ograniczona do kilku wątków, które przeciągały się w nieskończoność, w dużym stopniu do takiego wrażenia przyczyniło się brak tłumaczenia. Scenografia słaba, trochę można wytłumaczyć to ograniczonymi możliwościami na hali, jednak akcja mogłaby być bardziej wartka i obrazowa."

29 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Bronisława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Muzyka piękna, głosy wspaniałe, jednak duże rozczarowanie za brak nawet minimalnego wprowadzenia do treści - brak tłumaczenia, drugi raz nie skorzystam."

29 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłem pod wielkim wrażeniem tego przedstawienia. Wspaniałe chóry, soliści i bardzo dobra orkiestra. Szkoda,że nie było informacji o libretcie. Więcej takich imprez. Szkoda,że tak mało widzów. "

29 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Śpiew piękny, część baletowa fantastyczna, brak tłumaczenia. Polecam gorąco."

29 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne widowisko. Niestety brak programu, brak libretta. Wygodna forma zakupu biletów."

28 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Opera interesujaca,muzyka orginalna, śpiew piękny, jednak brakowało tlumaczenia czy przed spektaklem osoby która w skrócie by opowiedziała o przedstawieniu.Brak folderow do poczytania z opisem treści. Jednak samo przedstawienie było orginalne i pięknie dobrane stroje do spektaklu."

28 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Wioletta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wszystko ok, ale brakowało tłumaczenia"

27 marca 2017
Ocena: 4 na 5
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękna muzyka i śpiew.zabrakło mi tłumaczenia ."

27 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Muzyka wspaniała, artyści też, ale przy obcojęzycznej operze choć minimum jej treści w postaci nawet papierowej do przeczytania bardzo by się przydało. Sama znajomość Starego Testamentu nie wystarczyła, aby umieścić sceny w czasie, to w końcu okres 40 lat"

27 marca 2017
Ocena: 5 na 5
krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Brak tłumaczenia tekstu, brak informatora w języku polskim, poza tym ok"

27 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe widowisko. Występ śpiewaków na najwyższym poziomie. Problemem był brak libretta dla widzów i większość miała problem ze zrozumieniem treści. Świetna i wygodna forma zakupu biletu "

27 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Podzielam pogląd większości oceniających. Soliści, chór, balet i orkiestra - wysoki poziom. Największy problem to brak możliwości zakupu libretta. "

27 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Weronika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dla pełniejszego odbioru spektaklu należałoby zapewnić tłumaczenia tekstu śpiewanego np. poprzez pasek z polskim tekstem przesuwający się w trakcie (jak jest to w Operze Śląskiej przy operach z oryginalnym językiem) albo minimum to wręczanie każdemu tekstu śpiewanego w formie papierowej. ""

27 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Patrycja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Uczta dla zmysłów, pięknie wykonana opera - jedynie brak tłumaczenia co powoduję nie zrozumienie w pełni widowiska. "

27 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Opera Lwowska, to najlepsza rekomendacja! Okoliczności to inna bajka."

27 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe widowisko. Występ śpiewaków na najwyższym poziomie!! Scenografia troche skromna ale wystarczajaca, stroje również dobrane do klimatu. Orkiestra zagrała wyśmienicie. Jak dla oka i ucha oceniam wszystko na 6+. Organizacja to już inna sprawa: brak libretta nawet na stronie Spodka, brak subskrypcji z czym pierwszy raz sie spotykam przy obcojezycznej operze, brak telebimow prezentujących ze zbliżenia twarze glownych śpiewaków... porażka przy tak ogromnym obiekcie jak Spodek. "

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij