KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Cugowscy z Mazowszem

Cugowscy z Mazowszem

Krzysztof, Piotr i Wojciech Cugowscy razem z zespołem "Mazowsze"

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Koncert z okazji Święta Zakochanych na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń artystycznych Sali Widowiskowej Zespołu Mazowsze. W tym roku zapraszamy Państwa na wyjątkowy i niepowtarzalny Koncert Walentynkowy, w trakcie którego Krzysztof, Piotr i Wojciech Cugowscy wystąpią razem z zespołem "Mazowsze". W programie koncertu rozbrzmiewać będą największe przeboje z repertuaru "Mazowsza" oraz muzyczne niespodzianki w wykonaniu zaproszonych gości.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
13 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo polecam. Połączenie tradycji wypracowanej przez Mazowsze, piękna aranżacja i rodzina Cugowskich, to wszystko dało rewelacyjny efekt. Uczta dla oka i ucha."
13 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"BARDZO CIEKAWE PRZEDSIEWZIECIE, GRATULUJE POMYSŁU , ŁACZY POKOLENIA I ROZNE STYLE, DLA MNIE REWELACJA PANOWIE CUGOWSCY JAK ZWYKLE GENIALNI A PRZY OKAZJI MIALAM OKAZJE POPATRZEC NA ZESPOL MAZOWSZE KTOREGO JESZCZE NIE WIDZIALAM A JEST TO JAKBY NIE PATRZEC KAWALEK NASZEJ KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO."
12 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Roman oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne wydarzenie artystyczne, zespół Mazowsze jak zwykle na wysokim poziomie, Cugowscy wspaniali, Furman w wykonaniu Krzysztofa arcydzieło."
12 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był bardzo piękny. Podziękowania dla wszystkich osób, którzy przyczynili się do tego wydarzenia. Połączenie trzech pięknych rockowych głosów i zespołu Mazowsze przeszło moje oczekiwania. Występy zespołu Mazowsze jak i Piotra, Wojciecha i Krzysztofa Cugowskich przy współpracy z orkiestrą to jest nie do opisania to trzeba zobaczyć. Jeśli będzie okazja powtórzyć takie wydarzenie i przyjdę oraz polecę innym bo warto."