KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Winter Songs of Frank Sinatra

Winter Songs of Frank Sinatra

absolwenci Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Poznaniu

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Winter Songs of Frank Sinatra to idealny repertuar na zimowe wieczory. Swingowe wersje znanych amerykańskich piosenek świątecznych to prawdziwa uczta muzyczna. Let it Snow, The First Noel czy Jingle Bells pozwolą Państwu przenieść się do świątecznego Nowego Yorku lat 50-tych. Natalia Świerczyńska (wokalistka) absolwentka wokalistyki jazzowej Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Poznaniu, w klasie dr Janusza Szroma, uczestniczka VI edycji The Voice of Poland w drużynie Edyty Górniak, Dawid Kostka (gitara) - absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Poznaniu, w klasie Konrada Zemlera. Tegoroczny zdobywca nagrody dla najlepszego instrumentalisty XIX Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Jazzowych i Bluesowych w Gdyni oraz uhonorowany nagrodą Ery Jazzu w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu Mateusz Urbaniak (fortepian) absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Poznaniu w klasie dr hab. Wojciecha Olszewskiego Wojciech Judkowiak (kontrabas) Absolwent Syddansk Musikkonservatorium w Odense, w Danii, w klasie kontrabasu Bo Stief'a Sebastian Skrzypek (perkusja) student Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej we Wrocławiu, w klasie dr hab. Dariusza Kaliszuka
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
23 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Mara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"pieknie, klimatycznie"
23 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Szczerze mówiąc byłam nieco rozczarowana czasem trwania imprezy koncert razem z bisem trwał 1h10min., spodziewałam się nieco dłuższego występu. Co do wykonania Pani Natalia ma piękny głos, ale liczyłam na wierniejsze oddanie aranżacji Franka Sinatry, w Winter Songs of Frank Sinatra:). Nie do końca trafiły do mnie wykonania tych utworów. Cóż w tym względzie pewnością trudno dorównać Frankowi!!!!!!! "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno