KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Danuta W. - Teatr Polonia

Danuta W. - Teatr Polonia

Krystyna Janda

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Spektakl DANUTA W. powstaje na kanwie książki Danuty Wałęsy Marzenia i tajemnice, opracowanej przez Piotra Adamowicza, wydanej przez Wydawnictwo Literackie z Krakowa. W odważnej i przejmującej autobiografii autorka opowiada o sobie, swojej rodzinie i burzliwej historii Polski ostatnich dekad. Mówi - jak zawsze naturalna i silna - zarówno o chwilach wspaniałych, jak i o cenie, którą przyszło za nie zapłacić. Opowiada światu swoją wersję wydarzeń. W roli Danuty Wałęsy zobaczymy Krystynę Jandę, która o swojej pracy nad tekstem i spektaklem mówi tak: Ten spektakl i ta rola, z legendarnym przywódcą Solidarności i Prezydentem Polski w tle, to jedno w największych moich wyzwań życiowych, nie tylko zawodowych, ale także ludzkich i obywatelskich. Każdego dnia wyznania pani Danuty Wałęsowej budzą mój podziw i wzruszenie. Prostota i szczerość tych wypowiedzi zdumiewa i wywołuje szacunek. Wszystko to budzi ochotę, aby w ogóle historię Polski opowiedzieć od strony kobiet. Książka Marzenia i tajemnice, wydana jesienią ubiegłego roku, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, stała się nie tylko wydarzeniem medialnym, lecz także gorącym tematem społecznym. Danuta Wałęsa przerwała milczenie, ale oddała głos wszystkim kobietom. Czytelniczki odnajdują w niej swoje losy i idą za głosem Autorki. To zaskakujące zjawisko kulturowe, które wciąż żyje.
Danuta W. - Teatr Polonia - filmy i grafiki
Foto #1 - Danuta W. - Teatr Polonia
Foto #2 - Danuta W. - Teatr Polonia
Foto #3 - Danuta W. - Teatr Polonia
Foto #4 - Danuta W. - Teatr Polonia
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
2 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
TOMASZ oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny spektakl.Pani Krystyna Janda jest jedną z najlepszych polskich aktorek czego dała dowód również w tym spektaklu jednego aktora, skupiając uwagę widzów na odgrywanej postaci dzięki mistrzowskiemu warsztatowi.Prawdziwa teatralna uczta."
2 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Martyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pani Krystyna Janda jak zwykle wspaniała :) Polecam gorąco"
2 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super impreza polecam!!!!"
2 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wygodnie , szybko , bez problemów. Dziękuję. Zachęcam innych do korzystania . "
2 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały wieczór, Krystyna Janda dostarczyła nam wzruszeń, pokazała jak silną kobietą jest Danuta Wałęsa że potrafiła udźwignąć ten ciężar bycia żoną przywódcy który stanął na czele Solidarności.Życzę obydwu Paniom wszystkiego najlepszego."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno