KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
In Memory of George Michael

In Memory of George Michael

In Memory of George Michael Grzegorz Urban Band oraz Kasia Rościńska Maciek Starnawski Michał Szafra

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>3.86</b> na 5
Średnia ocena: 3.86 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
18 marca 2017 roku odbędzie prapremiera wyjątkowego koncertu "In Memory of George Michael" poświęcona niedawno zmarłemu artyście. Najpiękniejsze przeboje Georga Michaela w nowych aranżacjach Grzegorza Urbana zostaną wykonane przez wybitnych muzyków z udziałem młodych, dynamicznych solistów: Kasi Rościńskiej, Macieja Starnawskiego i Michała Szafrańca. To niezwykłe wydarzenie jest hołdem oddanym jednemu z najważniejszych artystów świata muzyki. Urodzony w Wielkiej Brytanii wokalista greckiego pochodzenia szybko stał się ikoną popu, za sprawą debiutu w zespole Wham! (założonego wraz z Andrew Ridgeley'em w 1983 roku). To właśnie dzięki temu zespołowi świat usłyszał takie utwory jak "Bad Boys", "Club Tropicana", "Wake me up before you go go" czy niezapomniany świąteczny hit - "Last Christmas". Późniejsza solowa twórczość George'a Michaela przyniosła równie znane hity takie jak "Carless Whisper" , "I Want Your Sex" "Faith", "Father Figure", "One More Try" czy "Freedom 90". Artysta znany był z innowacyjnego podejścia nie tylko do muzyki, ale także wideoklipów (jeden z nich sam wyreżyserował). W ironiczny i oryginalny sposób ukazywał w swojej twórczości sprawy, które go trapiły. Znany był także ze swojej działalności charytatywnej, pomagał między innymi chorym na AIDS i raka. Podczas marcowego koncertu Soliści oraz Zespół Grzegorza Urbana zaprezentuje covery największych hitów, stwarzając niepowtarzalną okazję do wspomnień.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
13 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Doskonałe wydarzenie, miło spędzony wieczór."
11 października 2017
Ocena: 1 na 5
pl
Słlawomir oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nagłośnienie tragiczne .Nawet słów wypowiadanych do mikrofonu nie dałlo się zrozumieć.Sektory górne boczne ,nie widać większości sceny."
10 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo udany. Warto było zobaczyć i posłuchać. Jedyny minus to nagłośnienie - coś komuś nie wyszło."
9 października 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Anita oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wybraliśmy się rodziną, w różnym przedziale wiekowym - wszystkim bardzo się podobało, nawet tańczyliśmy. Świetne piosenki (choć zabrakło mojej ulubionej Round Here, którą bardzo chciałabym usłyszeć w tej aranżacji), atmosfera, a przede wszystkim wykonawcy byli niesamowici. Plus za oświetlenie, natomiast momentami za głośna muzyka przytłaczała zarówno głosu śpiewających, jak i kwartetu smyczkowego. Wybrałabym się jeszcze raz! :)"
8 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Ryszard oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowity koncert. Piękne, mocne głosy. Ciekawa oprawa świetlna."
19 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przepiękny koncert"
19 marca 2017
Ocena: 2 na 5
pl
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletu sprawny. Występ artystów, widowisko i śpiew, również bez zarzutu. Ale duży minus i wielka uwaga do organizatorów jeśli chodzi o nagłośnienie. Podłoga drżała, W muzyce przeważało buczenie. A aula ma przecież doskonałą akustykę, więc dlaczego tak zepsuto to, co artyści pięknie zaprezentowali?"