KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
BESAME MUCHO - Tre Voci - Tenorzy

BESAME MUCHO - Tre Voci - Tenorzy

Voytek Soko, Mikołaj Adamczak, Miłosz Gałaj i Cappella Gedanensis

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
W programie najpiękniejsze tenorowe szlagiery, pieśni neapolitańskie, muzyka filmowa, musicalowa oraz przeboje muzyki pop w wyjątkowych aranżacjach. Voytek Soko, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj są artystami nowej generacji: trzy indywidualności, trzy zróżnicowane, wspaniałe głosy tenorowe. To po prostu TRE VOCI! Młodzi i utalentowani, obdarzeni charyzmą, pasją śpiewu i poczuciem humoru - w swych koncertach łączą swobodnie różne gatunki muzyki. Ich niepowtarzalne, doskonale zgrane głosy zachwycają siłą ekspresji i kunsztem wokalnym, wzruszają i bawią. Talent, energia i profesjonalizm. Każdy z nich ma własną karierę na scenie operowej, ale uwielbiają śpiewać razem - koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, wymagają doskonałego przygotowania i kondycji maratończyka, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy wchodzą razem na scenę, dzieje się magia Koncert ze specjalną dedykacją dla Pań w przeddzień Ich Święta.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
13 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, repertuar znakomity, prawdziwa uczta dla ducha. Tenorzy młodzi, energetyczni, piękne głosy. Orkiestra Capella Gedanensis ze swoim nowym, młodym dyrygentem sięgając po coraz ambitniejszy repertuar pokazuje że może dużo. Wielkie brawa dla pana Dyrektora Więcławka. Brawo Wszyscy."
12 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert! "
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Coś wspaniałego!"
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Ariana oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert...cudowny :) Przyznam szczerze, że Panów miałam okazję słuchać pierwszy raz, ale warto było. Bardzo dobrze spędzony czas. Plaster na zranioną duszę. No i cena biletów, jak na poziom, który Panowie reprezentują, nie odstraszała. W przeciwieństwie do niektórych naszych rodzimych artystów. Z pewnością jeszcze się wybiorę na koncert tych Panów. Bardzo serdecznie polecam. "
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert! Panowie o różnych, pięknych głosach. I solo i jako trio. Energetyczny a jednocześnie kojący koncert, bardzo polecam!!!"
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry koncert, dobre głosy, dobrze dobrany repertuar Mam nadzieję, że tre voci będa kontynuowali swoja działalność razem Życzę im powodzenia "
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Krystian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super wydarzenie, bombowe głosy i aparycja. Orkiestra też na najwyższym poziomie. Jestem z natury krytyczny ale to wydarzenie polecam."
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fantastyczny! Swietne aranzacje. Uslyszalam piesni i piosenki, ktore kocham w nowych aranzacjach. Ich glosy brzmia cudownie razem. Czekam na nastepny ich koncert. Powiem o nich przyjaciolom i na pewno bedzie nas wiecej nastepnym razem. Prawdziwa uczta artystyczna!!!!!!!!!!"
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Mariola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, Panowie z TRE VOCI - fantastyczne głosy wywołujące zachwyt i dreszcze, a do tego pokazali że śpiewanie sprawia im przyjemność. I tego im życzę, aby tę radość z tego co robią mieli w sobie zawsze i dzielili się nią z publicznością."
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przepiękny koncert! Wspaniałe głosy trzech panów. Świetnie z siostrą odpoczęłyśmy z okazji Dnia Kobiet:)"