KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Chango

Chango

Borys Sawaszkiewicz, Szymon Drabkowski, Maciek Kałka, Kuba Fiszer

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
CHANGO to czwórka szczecińskich muzyków znanych z występów na największych scenach w kraju i poza jego granicami. Lata doświadczeń zdobytych w wielu zespołach (Łona Webber & The Pimps, K BLEAX, Jan Gałach Band, UKEJE, Big Fat Mama) owocują niezwykle przemyślanym i dopracowanym w najmniejszych szczegółach debiutanckim albumem "MONO vs. STEREO"
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
4 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Karol oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Chango - początkowo wielka tajemnica. Samej nazwy i muzy. Coś można znaleźć w necie - i jest to zachęcające. A tu okazja - są w Hotelu Pod Orłem. Poszliśmy i było super. Widać, że chłopaki czują muzę i się przy niej świetnie bawią. Kupiłem zaraz płytkę i jest przednia. A przy szklaneczce .... poznałem tajemnicę nazwy zespołu. Chłopaki... to chango i lecimy. Dzięki za super występ i ukłon dla HpO za koleją fajną imprezę."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno