KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
RYFA-RI, GRUBSON and BRK

RYFA-RI, GRUBSON and BRK

Ryfa-Ri, Grubson and BRK

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>0</b> na 5
Średnia ocena: 0 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Ryfa-Ri- Dwudziestotrzyletnia raperka, MC i tancerka, nauczycielka (Hip-Hop Dance) z przeszło szesnastoletnim stażem w kulturze. Córka dwojga muzycznie, wokalnie uzdolnionych ludzi, stąd Ryfa jest wychowana przez muzykę. Stawia raczej na klasyczne brzmienia, gatunkowo osadzona w funku, jazzie, reggae, punk, ska, boom bapach i gatunkach pokrewnych. Pierwszą piracką kasetą w której Ri się zakochała, była kaseta znaleziona w domu na której z jednej strony było jakieś De La Soul, z drugiej "Mamma Said" L.L.Cool J'a - od tamtej pory Ryfa prowadzi szeroko pojęte życie w bicie na 4/4. Zaczęła pisać w okolicach ósmego roku życia, zatem długo, długo nawijała w pokoju, zanim nagrała pierwszy kawałek. A początki na mikrofonie miała w kolektywach takich jak MSN wraz z Koselem i CBR'em (teraz HiEndProjekt) i Dzieci Ulicy, jednak zbyt wiele po tym nie zostało.

Grubson - Grubson, właściwie Tomasz Iwańca - polski raper i producent muzyczny. Iwańca działalność artystyczną rozpoczął pod koniec lat 90. XX wieku. Występował w formacjach 3oda Kru, Siła-Z-Pokoju i Super Grupa. W 2009 roku nakładem MaxFloRec ukazał się pierwszy oficjalny album rapera zatytułowany O.R.S. Grubson współpracował z takimi wykonawcami i grupami muzycznymi jak: East West Rockers Sound System, Junior Stress, Miodu i Frenchman, Abradab, Natural Dread Killaz, DJ Feel-X, Rahim, Ras Luta, Dreadsquad, O.S.T.R., Pezet czy DonGURALesko.

BRK, właściwie Bartosz Kochanek, znany również jako Brzuch - polski DJ i raper, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Bartosz Kochanek znany jest przede wszystkim ze współpracy z raperami Jareckim i Grubsonem. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Metrowy, Skorup, Dinal, Metro, Chada oraz Pyskaty.

RYFA-RI, GRUBSON and BRK - filmy i grafiki
Foto #1 - RYFA-RI, GRUBSON and BRK
Foto #2 - RYFA-RI, GRUBSON and BRK
Foto #3 - RYFA-RI, GRUBSON and BRK
Foto #4 - RYFA-RI, GRUBSON and BRK
Foto #5 - RYFA-RI, GRUBSON and BRK
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
Brak komentarzy - jeszcze nikt nie ocenił tej kategorii!
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie przez nas swoich danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażenia na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno