KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Dzień Mężczyzny - Limboski

Dzień Mężczyzny - Limboski

Dzień Mężczyzny - Limboski

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
W początkach marca wszyscy organizatorzy wydarzeń artystycznych tradycyjnie realizują koncerty z okazji Dnia Kobiet. Dwór Artusa tym razem idzie pod prąd modzie i proponując coś zupełnie innego. Z okazji przypadającego 10 marca Dnia Mężczyzny zapraszamy na koncert dla faceta. Droga kobieto, droga dziewczyno, jeśli Twój ukochany zakupił Ci rajstopy, goździki, albo po prostu dał buziaka, odwdzięcz mu się i zabierz go na koncert. Do Sali Wielkiej. Nie będziecie żałować. A to dlatego, że wystąpi Limboski. Pasjonat analogowych brzmień, obieżyświat, stuprocentowy facet i songwriter z krwi i kości, który w poszukiwaniu weny odwiedził nawet Indie, gdzie cierpliwie uczył się gry na sitarze. NAPRAWDĘ nazywa się Michał Augustyniak i zdążył już wydać sześć autorskich płyt. Jesienią światło dzienne ujrzał kolejny album W trawie. I inne jeszcze młode. Najnowsza płyta zawiera esencję dotychczasowej twórczości Limboskiego oraz kilka nowych utworów. Podstawą jest dziesięć charakterystycznych piosenek wybranych z dotychczasowej dyskografii. Jednak wielką atrakcją materiału są utwory, których próżno szukać na poprzednich wydawnictwach. Koncert w Dworze Artusa promować będzie właśnie tę płytę, spodziewać się będziemy więc mogli sporej dawki rockandrolla oraz cieszący oczy i uszy chórek pięknych syrenek! Każdy facet będzie więc zadowolony (ale i towarzysząca kobieta nie będzie się nudzić)!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
13 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super - artysta ma wyjątkowy głos i fajny kontakt z publicznością. Samo zakupienie biletu trwało kilka minut, co pozwala zaoszczędzić masę czasu."
12 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
TOMASZ oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, grupa dała z siebie wszystko, aby bawić publiczność i choć mogła mieć wrażenie, że publika nie bardzo jest do tej zabawy skora - gwarantuję, zaręczam, że mimo siedzącej pozycji podczas koncertu - my bawiliśmy się świetnie!!! Świetny zespół, świetne teksty i charyzmatyczny wokalista - zdecydowanie warto było przyjechać z Bydgoszczy do Torunia, dla tego zespołu, aby zobaczyć go na żywo!!! Czekam z niecierpliwością na kolejny koncert w okolicy. Może w Bydgoszczy??? Dziękujemy! :)"