KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Loud Jazz Band

Loud Jazz Band

Miroslaw "Carlos" Kaczmarczyk, Øyvind Braekke, Wojtek Staroniewicz, Pawel Kaczmarczyk

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Muzyka tworzona przez Loud Jazz Band jest konglomeratem różnych stylów, jednakże z relatywnie akustycznym brzmieniem. Komponowane przez "Carlosa" utwory cechuje wyrazista melodia umieszczona w zróżnicowanym obrazie. Inspiracją dla polskiego gitarzysty jest norweska i polska kultura, ale także natura i ludzie obu krajów. W muzyce Loud Jazz Band słychać nie tylko jazz w wydaniu klasycznym, ale również free jazzowym. Wszystko w połączeniu z dynamiką rocka i world music, tworzy niepowtarzalny, rozpoznawalny styl. Zespół występował na scenach m.in. Krokus Jazz Festiwal (2016),Jazzmeile Thuringen Weimar (2015), studia im. Agnieszki Osieckiej Trójka (2014), TR Warszawa (2013), Oslo Konserthus (2012), Spirit of Burgas (2010), Jazz Jamboree (2010), Bohema Jazz Festival (2009), Jazz nad Odra (2008), Guitar City Festival (2002), Jazz na Starówce (2001).
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
25 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Wojciech oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Znakomity koncert. Przeszkadzały mi tylko wyświetlane w tle fotogramy. Słuchanie takiej muzyki wymaga koncentracji, a zmieniające się w tle obrazy rozpraszają. Poziom wykonawczy poszczególnych muzyków oceniam bardzo wysoko. Wszyscy pokazali wirtuozowskie opanowanie instrumentów. Co mnie szczególnie zaskoczyło, to zgranie tego międzynarodowego składu. Miejsce koncertu - Stary Maneż świetnie nadaje się do tego typu koncertów. Nagłośnienie perfekcyjne. Dobra oprawa świetlna. W sumie udany wieczór."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno