KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Mariusz Lubomski

Mariusz Lubomski

Lubomski z wiosną

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Mariusza Lubomskiego w Toruniu nie trzeba nikomu przedstawiać. Jak mało kto potrafi kreować niepospolitą atmosferę, tworzyć spektakl i budować wyjątkowe relacje z publicznością. Sukcesem jest to, że udaje mu się tego dokonać, tworząc w materii trudnej, jaką bez wątpienia jest piosenka autorska. Artystę wspiera w tym zespół doskonałych instrumentalistów, idealnie komponujących się z scenicznym emploi Lubomskiego. Jego twórczość jest tak specyficzna, że trudno jednoznacznie zdefiniować jego muzyczne ścieżki. Najbliżej mu do hybrydy Waits-Brecht, chociaż należałoby dołożyć szczyptę funky, bluesa i wszystkich innych po trochu. Autorski od A do Z. Bez wątpienia jest jednym z najlepszych męskich wokali na polskiej scenie, a na dodatek śpiewa zawsze dobre, ciekawe teksty i to wszystko w wyśmienitej oprawie muzycznej. W Dworze Artusa artysta zaprezentuje przekrojowy program pełen największych hitów. Od Spacerologii, przez polską wersję Psycho Killer zespołu Talking Heads (z rewelacyjnym tekstem Sławomira Wolskiego), kończąc na Nie skreślaj mnie. Czego jeszcze spodziewać mogą się słuchacze? Niespodzianek i to kilku, dla których warto zawitać na ten koncert.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
20 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
sławomir oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny występ, spodziewałem się udanego wieczoru, okazał się znakomity!"
18 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Emilia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Oryginalny i niepowtarzalny występ. Artysta ten zadziwia, fascynuje i inspiruje od wielu lat. Cieszę się, że mogę po raz kolejny słuchać jego wyjątkowych wykonań."
18 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mariusz Lubomski w świetnej formie. Mocny, piękny wokal, niezwykłe interpretacje znakomitych tekstów, a do tego oprawa muzyczna na wysokim poziomie. Niezapomniany wieczór."
18 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak zawsze niesamowity klimat... tak to już jest, gdy człowiek (M.L.) jest jak orkiestra..."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno