KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Hanka Wójciak

Hanka Wójciak

Hanka Wójciak

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Hanka Wójciak to wokalistka, autorka tekstów i muzyki, dziennikarka redakcji muzycznej Radia Kraków. Laureatka m.in. Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej, Festiwalu Twórczości Korowód, zwyciężczyni 46. Studenckiego Festiwalu Piosenki. Współpracowała m.in. z Jarkiem Śmietaną, Anną Treter, Kubą Ostaszewskim, zespołem Naked Mind. Nagrywała wokale do spektakli granych w krakowskim Teatrze Stu oraz Teatrze Jaracza w Łodzi. "Panna Młoda ze słuchowiska "Wesele", wyreżyserowanego w Radio Kraków przez Andrzeja Seweryna, Babia Góra w spektaklu Majki Kubackiej "Nieudany Krewniak". W Radiu Kraków prowadzi audycję Wieczór Panieński poświęconą piosence literackiej. Zasila redakcję muzyczną kwartalnika kulturalno - literackiego Liry - Dram. Liderka i założycielka Kapeli Hanki Wójciak, której debiutancka płyta "Znachorka", rekomendowana przez Muńka Staszczyka i Piotra Metza ukazała się w 2014 r.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
17 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny koncert! Świetnie zorganizowany, w klimatycznej piwnicy pani Alicji. Hanka jak zawsze perfekcyjna, przeurocza wspaniale zgrana z doskonałym akompaniatorem panem Walentynem Dubrawskim"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno