KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Kobiety lubią jazz

Kobiety lubią jazz

Katarzyna Müller, Tomasz Pala, Krzysztof Kapel

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Podczas koncertu usłyszymy ballady i standardy jazzowe, nie zabraknie też przebojów w stylu soul czy swing, takich jak: Somebody loves me, Smile, Love, Orange coloured sky, Hallelujah, I Just love him so... W czasie koncertu wystąpią gwiazdy śląskiej sceny jazzowej w składzie: Katarzyna Müller - Wantuła - absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach - klasa śpiewu. Laureatka Międzynarodowego Festiwalu Wokalistyki Jazzowej, zwyciężczyni 1 odcinka programu telewizyjnego "Droga do gwiazd" prowadzonego przez Zbigniewa Wodeckiego, gdzie w ostatecznym finale zajęła II miejsce. Regularnie występuje ze śląskimi big bandami i w koncertach kameralnych. Kamil Wantuła - tegoroczny absolwent Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach., perkusista Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Tomasz Pala - pianista, aranżer, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Współpracował m.in z Martyną Jakubowicz, Robertem Chojnackim, Grzegorzem Kapołką. Bierze udział i aranżuje utwory, w spektaklach w teatrze w Czeskim Cieszynie i w Bielsku Białej. Od wielu lat członek zespołu Shakin' Dudi Ireneusza Dudka. Z zespołem INDIALUCIA Michała Czachowskiego łączącym muzykę hinduską i flamenco, koncertował m.in. w Rosji oraz Indiach. Krzysztof Kapel - saksofonista, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej katowickiej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego (1998), laureat Jazz Juniors ( II nagroda dla zespołu i wyróżnienie dla najlepszego saksofonisty - 1999), autor dwupłytowego projektu muzycznego Worship sax. Muzyk studyjny, brał udział w nagraniu ok. 120 fonogramów, członek zespołu Button Hackers, zdobywcy 1 nagrody na Sopot Festiwal 2006.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
9 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Dominik oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajny koncercik, mojej Kobietce też bardzo się podobał :) polecam bardzo serdecznie i z chęcią czekam na kolejne eventy muzyczne :)"
9 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajna strona, świetne rozwiązanie. Wszystko przebiegło sprawnie."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno