KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Disco Polo Festival Szczekociny 2017

Disco Polo Festival Szczekociny 2017

Disco Polo Festival Szczekociny 2017

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
NAJWIĘKSZA IMPREZA Z MUZYKĄ DISCO ORAZ DANCE W TYM REGIONIE POLSKI ! ! ! Takiego wydarzenia nie można przegapić! 15 czerwca 2017 / dzień wolny-czwartek/. SZCZEKOCINY PLAC TARGOWY a tam największe gwiazdy muzyki Disco Polo. Jest to jeden z większych festiwali tego typu w Polsce, który ukazuje prawdziwą ligę polskiej muzyki dance i disco polo, która w ostatnim czasie bije rekordy popularności. Tej wyjątkowej nocy usłyszymy największe hity disco- polo i razem z artystami będziemy mogli zaśpiewać piosenki, które nuci cała Polska. Niesamowita scenografia i dodatkowe atrakcje sprawią, że uczestnicy nie zapomną tego festivalu na długo !
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
19 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Julia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Plac na którym odbyły się koncerty był wspaniałe dopasowany, scena było tak blisko że można było wspaniale nagrywać występy artystów.Super było stać i wiedzieć jak artysta wjeżdża na plac i wita się z innymi nie było to gdzieś za sceną tylko obok i miło było na to patrzeć.Artysci wspaniali najlepszy występ był Dejwa "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno