KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Yesterday

Yesterday

Spektakl muzyczny YESTERDAY z muzyką The Beatles-Jubileusz 30-lecia Zespołu ŻUKI oraz Teatru WITRYNA

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Zapraszamy na spektakl muzyczny YESTERDAY z muzyką The Beatles w reżyserii Romana Baranowskiego, choreografii Beaty Rewolińskiej w wykonaniu zespołu Żuki, Teatru Witryna, Dance Theatre Brax z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy i Przedszkola Artystycznego Źródełko. Muzyka Beatlesów - najlepszej grupy w historii rocka - była inspiracją do stworzenia spektaklu "YESTERDAY" . Spektakl zrealizowany z okazji 55. lecia pierwszego publicznego występu Beatlesów w ostatecznym składzie z Ringo Starrem oraz 30.lecia Zespołu ŻUKI, którego covery opisują ich drogą inspirowaną przez Wielką Czwórką z Liverpoolu.To widowisko będące połączeniem różnych form artystycznej ekspresji: teatru, tańca, muzyki, plastyki, multimediów i słownej narracji. Historia Beatlesów została poprzez animację komputerową osadzona w bydgoskich realiach. Muzyka Beatlesów jest na tyle uniwersalna, że można ją wpleści w każdą historię. Ich największe przeboje to jednocześnie obraz szerokiej panoramy historycznej. Obraz zmieniającej się rzeczywistości: świata, Polski i Bydgoszczy. To widowisko składające się z ciągu scenicznych impresji tworzących opowieść o miłości, tęsknotach i rozterkach dnia codziennego..to historia rozstań i powrotów dziejąca się nigdzie i wszędzie..ekpresyjnie zagrana przez uznane na krajowej arenie formacje artystyczne. Spektakl jest też promocją Naszego miasta, które tak jak muzyka płynie poprzez dzieje historii...i tak jak muzyka z wiekiem dojrzewa i pięknieje... Na scenie tytułowe "Wczoraj" dzieje się dzisiaj.....
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
3 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Jerzy oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W sumie widowisko fajne, choć w zapowiedziach było coś innego. Słowo wiążące - ciekawy pomysł Żuki w niezłej formie i pozwolili z przyjemnością się zanurzyć w muzyce młodosci "
3 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo Mi się podobało połączenie muzyki na żywo, teatru plastycznego, tanecznego i rozczulających maluchów z przedszkola."
3 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Marian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowity spektakl wspomnień i wiecznej muzyki The Beatles. Żuki w wybornej formie, a ich covery doskonałe. Wspaniała narracja, choreografia i reżyseria. Brawo, brawo, brawo !!!"
2 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny spektakl muzyczny Żuki jak zawsze dali czadu super"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno