KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Cocobolo Clarinet Quartet

Cocobolo Clarinet Quartet

Cocobolo Clarinet Quartet

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Utwory klasyczne i romantyczne w swoich interpretacjach zaprezentuje Cocobolo Clarinet Quartet. Zespół tworzą wybitni młodzi muzycy - absolwenci Akademii Muzycznych w Krakowie i Katowicach, pasjonujący się wszelkimi odmianami klarnetu. Odkrywając w swojej pracy, jak szerokimi możliwościami brzmieniowymi dysponuje ten instrument, postanowili ukazywać jego piękno szerokiej publiczności. Połączyli więc swoje siły i instrumenty, rozpoczynając wspólną przygodę. Każdy z członków zespołu uczestniczy w życiu artystycznym, biorąc udział w projektach kameralnych jak i symfonicznych. Jako zespół prezentują wachlarz barw, który pozwala im na wykonywanie utworów w różnych stylach. Są to zarówno kompozycje oryginalne, pisane na kwartet klarnetowy, jak i transkrypcje innych znanych utworów. Grupa Cocobolo specjalizuje się w wykonywaniu muzyki klezmerskiej i rozrywkowej, ale w równie piękny sposób interpretują klasykę. Skład kwartetu tworzą: Karol Sikora (klarnet), Józef Nikiel (klarnet), Jacek Szymik (klarnet), Bartłomiej Kozina (klarnet basowy). Koncert poprowadzą Oskar Jasiński i Jacek Woleński.
Cocobolo Clarinet Quartet - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
6 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Jadwiga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Miałam okazję wysłuchac pięknych aranżacji znanych utworów i poznać instrument którego nie znałam, a mianowicie dużych rozmiarów klarnet basowy. To kolejne doświadcenie za które dziękuję."
5 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo udany, na wysokim poziomie, w przemiłej atmosferze."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno