KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Pierwszy do raju

Pierwszy do raju

Michał Piela, Antoni Pawlicki, Tomasz Dedek

kategoria
0
wydarzenia
Średnia ocena: <b>2.8</b> na 5
Średnia ocena: 2.8 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
A gdyby tak zamieszkać w raju? Jak się okazuje sprawa nie jest taka prosta. Tym bardziej, kiedy zamiast świętego Piotra bramy niebieskiej pilnuje w zastępstwie święty Paweł a na dwóch przybyszy czeka tylko jedno rajskie miejsce. Komedia "Pierwszy do raju" w przewrotny sposób rozstrzyga spór o to kto i dlaczego bardziej zasługuje na komfortowe rajskie życie po życiu. Trzech aktorów mistrzowsko i dynamicznie prowadzi widzów przez swoje absurdalne problemy a pełne humoru dialogi śmieszą przez cały spektakl gwarantując znakomitą rozrywkę. To specyficzne trio złożone z postaci, które w normalnej, "ziemskiej sytuacji" nigdy by się ze sobą nie spotkały, wciąga widzów w nieprawdopodobną, zwariowaną i zaskakującą historię, której końca nie da się przewidzieć. Pojawiają się także nawiązania do naszej codziennej, czasem równie nieprzewidywalnej polskiej rzeczywistości. Komedia, choć bawi do łez nie pozbawiona jest głębszej refleksji, bo gdzie jak nie u bram raju znajdziemy ostatni moment na odkrycie uniwersalnych prawd o życiu i o nas samych? Scenariusz napisała Dorota Truskolaska Alibert a reżyserem sztuki jest Piotr Nowak. W spektaklu grają: Michał Piela, Antoni Pawlicki i Tomasz Dedek. "Pierwszy do raju" to doskonały spektakl dla tych, którzy cenią dobry humor i solidny warsztat aktorski oraz którzy są ciekawi kto dostanie się pierwszy do raju. Zapraszamy!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
14 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Spektakl poruszający sprawy życia codziennego, w zabawny sposób krytykujący polskie obyczaje i zachowania społeczne. Lekki i przyjemny w oglądaniu.Polecam.""
11 grudnia 2017
Ocena: 1 na 5
pl
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo słabe przedstawienie. Nie po to chodzę do teatru, żeby słuchać o polityce. Nowak zamiast spektaklu zrobił kabaret, a chyba nie o to chodziło."
11 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl bardzo zabawny, lekki i przyjemny. Polecam."
11 grudnia 2017
Ocena: 2 na 5
pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rozczarowani, bardzo słaba sztuka. Nie za śmieszna, nie za mądra, bez morału, na końcu okazuje się , że bez sensu wysłuchujemy dialogu 3 aktorów , bez morału."
11 grudnia 2017
Ocena: 1 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zgodnie z recenzjami oczekiwałam pełnej humoru i dobrze zagranej sztuki zaś zastałam kabaret III kategorii. Dialogi wymuszone, pełne wulgaryzmów. Przedstawienie ciągnęło się w nieskończoność bez widocznej puenty. Postacie były mdłe, o Świętym Pawle lepiej nie wspominać."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno