KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Janusz Radek

Janusz Radek

Janusz Radek

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.99</b> na 5
Średnia ocena: 4.99 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Tym razem Janusz Radek pojawi się w Warszawie z okazji walentynek z recitalem- "Serwus Do Jutra". Razem ze swoimi muzykami zagra największe hity ze wszystkich recitali. Koncert tytułem nawiązuje do kultowego recitalu - "Serwus Madonna" z 2004 r. Program doczekał się w 2004 roku realizacji telewizyjnej "Niebo złote Ci otworzę" a jesienią trafił na płytę studyjną - już jako "Serwus madonna". Ta właśnie płyta przyniosła artyście nominację do nagrody Fryderyki - w kategoriach płyta poetycka i wokalista... Koncert w ramach trasy Serwus Do Jutra 2014 przypomni nie tylko utwory Piwnicy Pod Baranami, ale także największe przeboje Janusza ze wszystkich jego programów muzycznych.Wśród utworów znajdą się zatem zarówno: "Ja Jestem Wamp", "Groszki i Róże", "Sur le Ponte D'Avignone", "Grande Valse Brillante", ale także skomponowane przez Radka piosenki do tekstów Haliny Poświatowskiej: "Sheila", "Halina", "Kiedy Umrę Kochanie", czy wreszcie w pełni autorskie kompozycje Janusza, takie jak: "Naprawdę Jesteś Piękna", "Gdzieś Między Słowami" i wiele innych... Podobnie jak na wszystkich koncertach Artysty, tak i tym razem nie zabraknie dowcipnych komentarzy, w żartów muzycznych, rozbrajającej autoironii. Warszawski koncert będzie już jednym z ostatnich w ramach trasy Serwus Do Jutra, która rozpoczęła się na początku 2014 roku i dotychczas objęła swoim zasięgiem kilkanaście miast. Januszowi Radkowi na scenie towarzyszyć będą: Piotr Matuszczyk - piano, Mirosław Wiśniewski - bas, Przemysław Kuczyński - perkusja
Janusz Radek - filmy i grafiki
Foto #1 - Janusz Radek
Foto #2 - Janusz Radek
Foto #3 - Janusz Radek
Foto #4 - Janusz Radek
Foto #5 - Janusz Radek
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
11 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Twórczość artysty, który wystąpił 7 marca w Pałacu Książęcym w Żaganiu była mi do tej pory dość dobrze znana. Jednak koncert zaskoczył mnie bardzo... Pan Janusz Radek jest wokalistą kompletnym a do tego doskonale nawiązuje kontakt z publicznością. To powoduje, że długo w pamięci słuchacza zostają wszystkie dźwięki i obrazy, które płynęły ze sceny. "
10 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert i organizacja bardzo udane"
8 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
JOANNA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert jak zwykle niesamowity! Fenomenalnie zaśpiewany, fantastycznie zagrany przez muzyków. Na dodatek w bardzo klimatycznym miejscu. Po koncercie tradycyjnie można kupić płytę i porozmawiać z Januszem Radkiem, który jest otwartym, sympatycznym człowiekiem. Polecam każdemu :)"
8 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert ok, ale muzycznie jestem słaby więc się nie wypowiadam, byłem z żoną dlatego że go lubi. Za to bardzo mi się podobało poczucie humoru tego artysty i to co mówił pomiędzy piosenkami."
27 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert niesamowity. Nie mogę się już doczekać kolejnych :)"
26 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert niesamowity. Pierwszy raz byłam na koncercie Pana Janusza Radka i potwierdzam opinie - bardzo dobre. Chce się tam być od pierwszej do ostatniej chwili."
25 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert. "
25 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Patrycja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pan Janusz Radek ...niezwykły artysta i przemiły człowiek...pogodnie i z chęcią podpisywał płyty i chętnie się fotografował.To było przemiłe.KONCERT ŚWIETNY!"
25 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert świetny jak zwykle perfekcyjnie przygotowany, Janusz bardzo profesjonalny a zarazem doskonałe poczucie humoru i dystans do siebie"
25 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Janusz Radek w doskonałej formie z dużym dystansem i niesłychaną aparycją. Nie oszczędza się ani na moment podczas całego koncertu. W nowych utworach jest więcej bitu. Polecam"
25 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"boski koncert;)"
25 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert!!!! Dziękuję za możliwość oderwania się od rzeczywistości,choć na moment!!! Polecam z całego serca! "
25 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Dagmara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert!"
25 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
eL oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert obłędny, Janusz Radek to artysta w pełnym wymiarze, dający siebie maximum na scenie a każde "spotkanie" z nim jest kolejnym zaskoczeniem i zachwytem nad wartością wokalną, aranżacyjną oraz aktorską. "
6 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Profesjonalnie i rzetelnie. Polecam."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno