KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Procol Harum

Procol Harum

Procol Harum

kategoria
1
wydarzenie
Średnia ocena: <b>4.91</b> na 5
Średnia ocena: 4.91 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Brytyjska grupa Procol Harum, twórca niezapomnianego przeboju "A Whiter Shade Of Pale" pojawi się na dwóch koncertach w Polsce. Okazją jest trasa promująca ich nową płytę. Płyta nosi tytuł "Novum" i ukazała się 21 kwietnia 2017 roku. Nagrali ją Gary Brooker (wokal, piano), basista Matt Pegg , perkusista Geoff Dunn , gitarzysta Geoff Whitehorn oraz grający na organach Hammonda Josh Phillips. Album promuje singiel z piosenką "Sunday Morning". Założyciel zespołu i jego niekwestionowany lider Gary Brooker uważa, że: - "Jest to jeden z najlepszych albumów, które zrobiliśmy, można nawet powiedzieć kiedykolwiek". Zespół w tym właśnie składzie osobowym zaplanował światową trasę koncertową promującą "Novum"oraz uświetniającą 50-cio lecie nagrania ich największego singla z hitem "A Whiter Shade Of Pale" (Bielszy Odcień Bieli). Europejska trasa rozpoczęła się 3-go marca 2017 r w Wielkiej Brytanii, a ku radości olbrzymiej rzeszy polskich fanów Zespołu, zakończy się w Polsce! Procol Harum będzie można zobaczyć i usłyszeć na żywo 13 października 2017r w szczecińskiej Azoty Arenie oraz 15 października w katowickim Spodku. Oprócz utworów z nowej płyty usłyszymy największe przeboje Zespołu, a więc: "Whiter Shade Of Pale", "Grand Hotel", "Conquistador", "A Salty Dog", czy "Homburg". Głos Brookera przetrwał próbę czasu (Artysta ma już 71 lat) i nic nie stracił ze swojej barwy i ostrości. Gary Brooker - tak jak dawniej - znowu zachwyca tym swoim charyzmatycznym, lekko zachrypniętym głosem w tonacji blue. Prawdziwy klejnot wśród rockowych wokalistów! Gdy 25 lat temu Procol Harum występował w Sali Kongresowej w Warszawie przedwcześnie zmarły wielki znawca muzyki rockowej Tomasz Beksiński na łamach magazynu "Tylko Rock" tak oto skomentował koncert Zespołu: "- Takie chwile zdarzają się raz na milion lat". Wierzymy, że w tym roku będzie podobnie i oba koncerty Procol Harum zachwycą tysiące fanów!
18 listopada 2018
godz. 19:00

Procol Harum

Ceny biletów:
od 89 do 229 PLN
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
27 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
JACEK oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zespół mojej młodości. Byłem na ich występie już trzeci raz i nie zawiedli. Usłyszałem to co się spodziewałem i czego oczekiwałem. Zaskoczyły mnie nowe utwory - naprawdę fajne. Gorąco polecam. Jacek "
19 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny koncert mimo słabej akustyki sali. Zespół w doskonałej formie zarówno w nowych jak i starych utworach. Mimo wieku głos Brookera jak za dawnych lat, co już niestety wielu panom w tym wieku się nie zdarza. Dobrze, że były polskie zespoły, bo mogły zobaczyć jak się gra. Mariusz"
17 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
mark oceniając napisał(a) dodatkowo:
"super koncert.jeden z najlepszych zespolow w historii rocka.zagrali wspaniale.niesamowita atmosfera koncertu.bardzo dobrze zabzmieli unwory z najnowszej plyty Novum ktore dobze kolligowaly z najlepsza proculharumowa klasyka.no i do tego jezcze zagral RSC.Niema co narzekac byco bajecznie"
17 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
ROBERT oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był bardzo udany, ale trochę jest żal, że było dość dużo wolnych miejsc; może ktoś się rozmyślił w ostatniej chwili.....To Grupa z Najwyższej Muzycznej Półki, choć Muzyka, nie jest łatwa dla każdego ucha.....Jestem zadowolony, z występów wszystkich Grup tego wieczoru, ale Główny Bohater Wieczoru był najważniejszy.....Teraz czekam na Roger'a Waters;a, a to już "niebawem", bo 03.08.2018 w Krakowie....."
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Sławomir oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert wspaniały, DLACZEGO BYŁO TYLE WOLNYCH ,LEPSZYCH MIEJSC>>>? ludzie przesiadali się w trakcie....ogólnie Spodek nie nadaje się już na takie koncerty,AKUSTYKA FATALNA, siedzenia nie wyprofilowane, miniaturowe , pokryte ceratą...!!! nigdy więcej.....NA KONCERTY TYLKO DO NOSPR....."
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Leszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"ATMOSFERA SUPER ZESPÓŁ W SWIETNEJ FORMIE BARDZO UDANY WIECZÓR"
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry koncert. Może za głośne nagłosnienie wokalu ale to tako mały szczegół. "
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Jaroslaw oceniając napisał(a) dodatkowo:
"IMPREZA SUPER PRZYGOTOWANA POD WZGLĘDEM ORGANIZACYJNYM. MUZYKA I UTWORY, KTÓRE GRALI MUZYCY TO MIÓD DLA UCHA. ATMOSFERA NIE DO OPISANIA:)) NA TAKIE IMPREZY WARTO CHODZIĆ - DZIĘKI"
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Witold oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Starzy, czy młodzi - zawsze w rewelacyjnej formie tak instrumentalnej, jak i wokalnej. Brzmienie wręcz symfoniczne !!! Takie koncerty zawsze pozostana w pamięci tym bardziej, że zawsze trwaja za krótko."
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam. Szybko sprawnie bez straty czasu .Koncert b.dobry wróciły wspomnienia "młodości" Pozdrawiam."
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów szybki i sprawny. Można wydrukować u siebie. Koncert wspaniały. Wszystkie ich największe przeboje. "
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"polecam kup bilecik. transakcja przeprowadzona pomyślnie, expresowo, prosto. "
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Włodzimierz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miejsca, które zarezerwowałem były fantastyczne, widok godny króla, a było na co patrzeć. Procol Harum to światowy poziom, koncert jedyny w swoim rodzaju, Spodek także przygotowany wyjątkowo, widowisko pełne blasku i wspaniała publiczność, która przyszła posłuchać ukochanych wykonawców. Jestem bardzo zadowolony z organizacji koncertu.Jeden minus nie było płyty do kupienia. Włodek "
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Leszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"REWELACJA W SZCZECINIE. WIĘCEJ TAKICH IMPREZ. SZKODA, ŻE NIE MOŻNA BYŁO KUPIĆ PŁYTY."
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Wojciech oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Warto było przybyć na koncert. Chłopaki mimo swoich lat wymiatają niesamowicie. Organizacyjnie bez zarzutów. Polecam. Wojtek."