KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
25 lat LALAMIDO - 80s & 90s Rock Festival

25 lat LALAMIDO - 80's & 90's Rock Festival

IRA, Sztywny Pal Azji, Kobranocka, KSU, BIC CYC, Róże Europy oraz Formacja Nieżywych Schabuff

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.5</b> na 5
Średnia ocena: 4.5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Z okazji przypadającej w tym roku 25 rocznicy powstania pierwszego w Polsce rock'n'rollowego programu telewizyjnego pt. "LALAMIDO czyli porykiwania szarpidrutów" postanowiliśmy przypomnieć Państwu te wspaniałe lata polskiego rocka. Na jednej scenie podczas ponad 3 godzinnego koncertu wystąpią największe gwiazdy muzyki rockowej tamtych lat, które przedstawią największe przeboje tamtego okresu. IRA, Sztywny Pal Azji, Kobranocka, KSU, BIC CYC, Róże Europy oraz Formacja Nieżywych Schabuff. Koncert poprowadzą gospodarze kultowego programu Krzysztof Skiba oraz Wiganna Pappina!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
26 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Sławomir oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super !!!!"
26 października 2017
Ocena: 3 na 5
pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
""+" sprzedaż biletów bez zarzutów "+" przebieg, prowadzenie, nagłośnienie niestety: "-" organizacja przed wejściem. Czynne tylko jedno wejście do Areny na kilka tysięcy ludzi!!! Czekałem od 18:40 do 19:25 w kolejce do wejścia! Udało się wejść tylko dlatego że w obawie przed linczem obsługa otworzyła całą bramę i tłum wtargnął do środka bez sprawdzania biletów. Mimo to straciłem prawie cały występ pierwszego zespołu!!! SKANDAL. "-" akustyka hali. Straszne echo. "-" krzesełka przed sceną :-D"
25 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"było super. "
25 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam. polecam zakup biletów, pełna profeska."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno