KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Próba Generalna przed Galą Stand-up Comedy

Próba Generalna przed Galą Stand-up Comedy

Abelard Giza, Rafał Rutkowski, Tomasz Jachimek, Kacper Ruciński, Karol Kopiec, Antoni Syrek-Dąbrowski, Katarzyna Piasecka

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4</b> na 5
Średnia ocena: 4 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Tylko raz taka próba generalna i tylko w Grodzisku! Zanim ruszymy w Polskę chcemy Wam pokazać to, co mamy najlepszego. Wystąpią: Abelard Giza, Kacper Ruciński, Tomasz Jachimek, Karol Kopiec, Antoni Syrek-Dąbrowski. A całość poprowadzi Katarzyna Piasecka. Jak będzie? Bezczelnie, przewrotnie, oryginalnie, ostro, pikantnie, a nade wszystko zabawnie. Przyjdź, a gwarantujemy Ci, że albo wyjdziesz wniebowzięty, albo święcie oburzony. Na pewno nie wyjdziesz obojętny. Przyjdź i na zawsze pozostań pierwszym w Polsce, który miał okazję zobaczyć Galę Stand-up Comedy! Przewidywany czas występu 2h ale to w końcu próba, ktoś może przygotować trochę więcej materiału i dopiero po występie w Grodzisku, zdecydować co będzie grał dalej. Być może tylko tutaj zaistnieją wydarzenia? które już nigdy się nie powtórzą?
Program przeznaczony dla widzów dorosłych. Cena biletu w przedsprzedaży 35 zł / w dniu koncertu 45 zł (o ile zostaną wolne miejsca)
Próba Generalna przed Galą Stand-up Comedy - filmy i grafiki
Foto #1 - Próba Generalna przed Galą Stand-up Comedy
Foto #2 - Próba Generalna przed Galą Stand-up Comedy
Foto #3 - Próba Generalna przed Galą Stand-up Comedy
Foto #4 - Próba Generalna przed Galą Stand-up Comedy
Foto #5 - Próba Generalna przed Galą Stand-up Comedy
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
30 września 2013
Ocena: 4 na 5
pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zabrakło mi Tomka Jachimka, przyjechałem głównie dla niego i Abelarda Gizy, dobrze by było wiedzieć czemu nie dojechał, mimo wszystko i tak mi się podobało"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno