KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Przerwa na KABARET

Przerwa na KABARET

Formacja CHATELET, Kabaret K2, Andrzej GRABOWSKI

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
To niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy - ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości. Robią to już od niemal 17 lat. Najwięcej przyjemności sprawia im dawanie przyjemności [cokolwiek to znaczy]. Obecny skład to Adam Małczyk - sceniczny przywódca, Michał Pałubski - człowiek guma i sceniczny kameleon czyli popularny "Buba" oraz Barbara Tomkowiak. Popularne skecze: "Urząd Pracy", "Taksówkarz", "Pierwsza randka", Zakład matrymonialny". Kabaret K2
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Bogusław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było fajnie-poziom dobry. Czas występów przewidywany 2 godz. w rzeczywistości 3 godz. zleciał szybko. Tak trzymać!"
15 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Ryszard oceniając napisał(a) dodatkowo:
"kulturalna porcja śmiech prawie 3 godz."
15 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Wojciech oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Informacja odnośnie imprezy - kompletna (na przyszłość podanie przybliżonego czasu trwania eventu). Zakup biletów - prosty. Wydarzenie "Przerwa na Kabaret" bardzo udane, artyści wspaniali, poziom anegdot, skeczy bardzo wysoki. Rozbawienie publiczności przez cały czas, improwizacja artystów na wysokim poziomie. Uśmiech na twarzy cały czas, śmiech - pełna sala, niekiedy aż do łez. Impreza godna polecenia"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno